GazetaWroclawska.pl - aktualności Wrocław, wiadomości Wrocław

Grupa krwi mówi o Tobie więcej niż myślisz [ZOBACZ]

Gdyby w Polsce pracodawca zapytał nas o grupę krwi, prawdopodobnie od razu w głowie zaświeciłaby się nam czerwona lampka i zaczęlibyśmy się zastanawiać,

Pixabay

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/5] Następne

Gdyby w Polsce pracodawca zapytał nas o grupę krwi, prawdopodobnie od razu w głowie zaświeciłaby się nam czerwona lampka i zaczęlibyśmy się zastanawiać, po co mu takie szczegółowe dane osobowe. Tymczasem w Azji obok wykształcenia i doświadczenia zawodowego, w CV niektórzy kandydaci do pracy muszą też podać grupę krwi. Koreańscy, japońscy lub chińscy szefowie firm patrzą nie tylko na kwalifikacje zawodowe, ale także na cechy osobowości związane z grupą krwi.

GRUPA AB
Jeśli jesteś super opanowanym, ba! chłodnym, skoncentrowanym, i charyzmatycznym typem osobowości, który sprawdza się w każdym zawodzie? Jeśli tak, to prawdopodobnie masz grupę AB.

Najlepsza dla Ciebie jest różnorodna dieta. Jeśli chodzi o perfumy, to najbardziej pasują do Ciebie kompozycje mineralne z aldehydów i łupków z cedrowym drzewem.

Ludzie z grupą AB w ogóle rzadziej chorują, ale kiedy już zaczną chorować, to może ich dopaść jednocześnie kilka chorób. Cechują się dość wysoką podatnością na choroby wirusowe, schorzenia układu krążenia, osteoporozę i nowotwory.


Sprawdź, co warto wiedzieć o grupach krwi na kolejnych slajdach, posługując się klawiszami strzałek.

Polecamy