Wraca serial "Na dobre i na złe". Co zmieni się w Leśnej...

  Wraca serial "Na dobre i na złe". Co zmieni się w Leśnej Górze? [NOWY SEZON]

  et

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  W pierwszym odcinku nowej serii w szpitalu w Leśnej Górze padną strzały
  1/9
  przejdź do galerii

  W pierwszym odcinku nowej serii w szpitalu w Leśnej Górze padną strzały ©Materiały promocyjne TVP

  Serial "Na dobre i na złe" wraca po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2. Już pierwszy odcinek nowej, 18. serii "Na dobre i na złe", będzie pełen emocji. W szpitalu w Leśnej Górze znów padną strzały, a w szpitalu pojawią się antyterroryści. Premierowy odcinek zobaczymy już dziś. Co wydarzy się w tym sezonie w szpitalu w Leśnej Górze?
  Na dobre i na złe - nowe odcinki - kiedy w TV?
  Serial Na Dobre i na złe, podobnie jak przed rokiem będzie można oglądać w każdą środę o godz. 20.40 na antenie TVP2.
  18. sezon serialu startuje już 31 sierpnia 2016.

  Na dobre i na złe - co wydarzy się w tym sezonie?

  W pierwszym po wakacjach odcinku Ola (Ola Karczmrczyk) i Janek (Krzysztof Kwiatkowski) będą przygotowywać się do wesela.
  Tuż przed ślubem w Leśnej Górze pojawi się jednak trójka groźnych przestępców i doktor Stanisławski – a Janek, niedoszły pan młody – zostanie ich zakładnikiem. Chodzi oczywiście dług, który ma do spłacenia po udziale w grach hazardowych.

  Gdy bandyci spróbują wymknąć się ze szpitala, na ich drodze stanie policjant, który rozpozna poszukiwanego listem gończym Miśka (Antek Królikowski). Na korytarzu padną strzały. To Lidka – dziewczyna przestępcy – zabije mężczyznę z zimną krwią.

  Z pomocą lekarzom ruszą antyterroryści (w roli dowódcy oddziału gościnnie wystąpi Tomasz Oświeciński), a Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) zarządzi ewakuację pacjentów… Bandyci postanowią ukryć się na bloku operacyjnym, by stamtąd negocjować z policją. Niestety sytuacja wymknie się spod kontroli i jeden z lekarzy zostanie postrzelony...

  Po dramacie, który rozegrał się w szpitalu, wszystko wróci do normy… ale tylko z pozoru. Do Leśnej Góry powróci Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) – jako wizytator z Akademii Medycznej. Profesor zrobi wszystko, by ukarać tych, którzy przyczynili się do tragedii, a dyrektor Tretter jako pierwszy trafi na jego „czarną listę”.

  Bezsenne noce i wyrzuty sumienia będą nękać Wiktorię, która nie potrafi poradzić sobie z tragedią, jaka wydarzyła się w szpitalu, a to nie koniec dramatów w jej życiu, bo już wkrótce czeka ją walka o życie córki. Fanki Marka Bukowskiego niewątpliwie ucieszy powrót do Polski Piotra Gawryły, który podejmie się nowego zadania – zostanie szefem nowoczesnej kliniki w Otwocku.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama