Ważne
  Taxi Grosz – usługi na najwyższym poziomie

  Taxi Grosz – usługi na najwyższym poziomie

  materiał partnera zewnętrznego

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Taxi Grosz – usługi na najwyższym poziomie
  Taxi Grosz – usługi na najwyższym poziomie
  Wymagania klientów taksówek rosną nieustannie, szczególnie tych biznesowych. Próbuje im sprostać wrocławska korporacja Taxi Grosz, która oferuje szerokie spektrum usług przewozowych na najwyższym poziomie.

  Szybko i bezpiecznie do celu


  Na rynku przewozu osób panuje ogromna konkurencja. Wszystkie korporacje starają się codziennie sprostać wymaganiom pasażerów. A te są coraz wyższe.
  Czasy, kiedy to klienci czekali na taksówkę na postoju lub wsiadali do pierwszej zatrzymanej na ulicy, dawno już minęły. Odeszły także w niepamięć „standardy” obsługi, jakie panowały w tamtej epoce. Dziś pasażer oczekuje, że taksówka szybko przyjedzie w żądane miejsce i dowiezie klienta bezpiecznie do celu w komfortowych warunkach. A na dodatek cena kursu będzie adekwatna do przejechanego odcinka drogi. Wszyscy chcielibyśmy, aby tak działały korporacje. Jednak tak nie jest, najczęściej spadek cen jednocześnie powoduje obniżenie jakości świadczonych usług. Trudno pogodzić te dwa elementy. Jednak nie brak firm, które starają się sprostać temu wymaganiu.

  Taxi Wrocław


  Tanio i solidnie


  Jakość świadczonych usług w dziedzinie przewozu osób zależy od wielu czynników. Nie tylko tych materialnych, choć stan floty odgrywa także ważną rolę. Firma Taxi Grosz dysponuje flotą, którą nie powstydziłaby się żadna zachodnia korporacja. Sprawdzone i utrzymane w nienagannym stanie pod względem czystości i sprawności technicznej auto to już pewien obowiązujący standard. Jednak klient dziś oczekuje nie tylko dobrego pojazdu. To za mało, aby zaskarbić sobie zaufanie pasażera. W branży usługowej o satysfakcji klienta w równym stopniu, jak klasa pojazdu decydują czynniki miękkie, których nie widać na pierwszy rzut oka. Korporacja zdaje się o tym doskonale wiedzieć, dlatego wszyscy kierowcy taksówek na co dzień jeżdżą w białych koszulach i czarnych krawatach niczym szoferzy gwiazd czy polityków. Jednak wygląd to nie wszystko, dzisiaj od kierowcy wymaga się nie tylko dobrej prezencji, ale także nienagannych manier. Na podstawie zachowania kierowców tej wrocławskiej korporacji można napisać podręcznik savoir virvu. Pracownicy doskonale wiedzą jak pomóc pasażerom specjalnym, osobom starszym i niepełnosprawnym. Znają język angielski, co ułatwia kontakt z turystami i osobami podróżującymi po świecie w sprawach biznesowych.
  Każdy, kto chciałby się przekonać, jak powinna wyglądać wyjątkowa obsługa klienta w taksówce, powinien choć raz zamówić auto z Taxi Grosz. Tym bardziej że firma oferuje bardzo konkurencyjne ceny – 2,5 złotego za kilometr. Bardzo często się wskazuje, że przy stosunkowo niskich cenach, nie da się klientom zaoferować usługi najwyższej jakości. Tę hipotezę podważyło już wiele firm na świecie i przeczy tej zasadzie także ta wrocławska korporacja.

  Oferta dla biznesu


  Dziś korporacja taksówkowa to nie tylko zwykły przewóz osób prywatnych z miejsca na miejsce. Firma, która chce sprostać aktualnym wymaganiom klientów, szczególnie tych biznesowych, musi zaoferować im pełen wachlarz usług. Przedsiębiorcy coraz częściej oczekują zindywidualizowanego podejścia. Powszechne stało się wynajmowanie auta z kierowcą na wyłączność bez określonego wymiaru czasowego. Taką też opcję oferuje Taxi Grosz. Firma realizuje także transfery lotniskowe, przewozy międzymiastowe i międzynarodowe. Korporacja obsługuje także gości hotelowych na terenie całego miasta. Różnorodność oferowanych usług przewozowych zdaje się dużo mówić o podejściu firmy. Elastyczność to, to co charakteryzuje na pewno to przedsiębiorstwo. Firma dostosowuje się do oczekiwań klienta – a nie odwrotnie. To zdecydowanie nowatorskie podejście do transportu osób. Firma wie, że nie może spocząć na laurach i dlatego stara się nieustannie podnosić poziom świadczonych usług. W niedalekiej przyszłości zamierza wprowadzić specjalną aplikacją na smartfony, która jeśli wierzyć zapowiedziom właścicieli, zrewolucjonizuje rynek taksówkowy.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama