Strażak Sam w Alei Bielany

  Strażak Sam w Alei Bielany

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Strażak Sam w Alei Bielany
  Aleja Bielany 10 i 11 września zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie ze Strażakiem Samem. Najmłodsi będą mieli okazję poznać świat bajkowego bohatera, przejechać się wozem strażackim oraz zrobić sobie zdjęcie z dzielnym bohaterem.
  Strażak Sam w Alei Bielany
  Strażak Sam to jedna z najbardziej popularnych bajek ostatniej dekady, którą pokochały miliony dzieci na całym świecie. Jej główny bohater w każdym odcinku zmaga się z problemami mieszkańców miasteczka Pontypandy, ratując z opresji ludzi i zwierzęta. Strażak Sam to wzór do naśladowania dla najmłodszych, który łączy w sobie najważniejsze wartości, takie jak odwaga, braterstwo i chęć pomagania innym.

  W Alei Bielany na dzieci czekać będzie wiele atrakcji, które spodobają się zarówno dziewczynkom, jak i chłopceom. Każdy maluch będzie mógł zrobić sobie wspólne zdjęcie z Samem i razem z nim pobawić się na scenie. Strażak Sam przeprowadzi misję ratunkową w Pontypandy. Tym razem z pomocą przyjdą mu najmłodsi uczestnicy imprezy, którzy zamienią się w bohaterów i przeżyją nie tylko niezapomniane przygody, ale również poprzez zabawę zdobędą nowe, bardzo praktyczne umiejętności przydatne w codziennym życiu. W edukacyjnej strefie multimedialnej maluchy nauczą się numerów alarmowych oraz zdecydują jaką pomoc wezwać w danej sytuacji.

  W Akademii Małego Strażaka stanie makieta wozu strażackiego, do której dzieci będą przyczepiały poszczególne elementy wyposażenia, nazywając je i określając ich przeznaczenie. Dla małych miłośników motoryzacji przewidziane są wyścigi wozami strażackimi. Dzieci lubiące zajęcia plastyczne, będą mogły zaprojektować strażacką odznakę, którą zabiorą ze sobą do domu. Dodatkowo na najmłodszych czekać będą stanowiska malowania buziek, w których chętni będą mogli upodobnić się do ulubionych postaci z serialu, a ze strefy zwariowanych fryzurek, będzie można wyjść z niespotykanym uczesaniem lub kolorowymi warkoczykami.

  Strażaka Sama będzie można spotkać w Alei Bielany 10 i 11 września w godzinach 10-18. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegóły imprezy dostępne są pod adresem www.alejabielany.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama