Pierwsze zawody CrossFit LOGinLAB we Wrocławiu już za nami....

  Pierwsze zawody CrossFit LOGinLAB we Wrocławiu już za nami. Kolejna edycja w Poznaniu

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Pierwsze zawody CrossFit LOGinLAB we Wrocławiu już za nami. Kolejna edycja w Poznaniu
  1/6
  przejdź do galerii
  Pierwsze zawody CrossFit LOGinLAB dla początkujących i zaawansowanych we Wrocławiu już za nami. Kolejna edycja już w maju w Poznaniu.
  Trzy lata temu w Krotoszynie zrodził się projekt pod nazwą LOGinLAB, zawody w coraz bardziej popularnej dyscyplinie w Polsce zwanej CrossFit. Właściciel LAB Krotoszyn Dawid Kujawski postanowił zorganizować imprezę, która ma popularyzować i nadawać rytm rozwojowi CrossFit w Polsce.

  Dotychczas zawody były organizowane wyłącznie w Krotoszynie. Ten rok zapowiada się ciekawie, bo oprócz zawodów które odbyły się we Wrocławiu, szykowane są również imprezy w Poznaniu, Krotoszynie i Warszawie.

  Edycja Cross Fit LOGinLAB we Wrocławiu, która odbyła się w dniach 18-19 lutego, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do zmagań przystąpiło 148 zawodników, a impreza miała na celu zjednoczyć osoby początkujące i nauczyć zasad CrossFit wszystkich, którzy po raz pierwszy będą startować w zawodach. Rzadko kiedy zawodnicy mogą dostać ulgowe ćwiczenia, w zawodach w których startują, a tak właśnie się stało we Wrocławiu. Podczas zawodów można było startować w jednej z 8 kategorii: MAN, WOMAN, MAN 35+ , WOMAN 35+ , MAN 40+, WOMAN 40+, TEAM MAN, TEAM WOMAN. Więcej o imprezie na https://www.facebook.com/lab.competition/?fref=ts

  Zapytaliśmy organizatora Dawida Kujawskiego jak ocenia popularność i perspektywy rozwoju CrossFit w Polsce: - Od czterech lat widać znaczący wzrost popularności tej dyscypliny. W całym kraju otwiera się coraz więcej miejsc gdzie można trenować CrossFit. Każdego roku mamy coraz więcej reprezentantów na arenie międzynarodowej podczas CrossFit Games (największej imprezie tego typu na świecie), a co za tym idzie coraz więcej osób chce zasmakować sukcesów podczas rywalizacji również w kraju. Często zawodnicy wiążą udział z dobrą zabawą, co staramy się realizować także podczas CrossFit LOGinLAB. Polacy mają talent do CrossFit, zatem uważam że niebawem zobaczymy kilku podczas finałów w USA Madison.

  Do stworzenia eventu przyczyniły się 4 osoby Wojciech Kosendiak (właścicel CrossFit Wrocław), Łukasz Panfil (WSZiC), Paweł Czaplicki (jeden z najlepszych polskich CrossFiterów ) oraz Dawid Kujawski (pomysłodawca i organizator zawodów). Impreza odbyła się dzięki wsparciu partnerów takich jak: Tartak Burkietowicz, Reebok, firma HES oraz producent odżywek Amarok Nutrition.

  Więcej o kolejnych edycjach CrossFit LOGinLAB (link)
  http://loginlab.eu
  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama