Marcin Rogacewicz w nowym serialu historycznym TVP!

  Marcin Rogacewicz w nowym serialu historycznym TVP!

  Telemagazyn.pl

  Telemagazyn.pl

  Telemagazyn.pl

  Marcin Rogacewicz w nowym serialu historycznym TVP!
  Pojawia się coraz więcej szczegółów na temat nowej historycznej produkcji TVN, "Korona królowej". W obsadzie znalazł się Marcin Rogacewicz, którego mogliśmy wcześniej oglądać w serialach "Przyjaciółki" i "Na dobre i na złe".
  Marcin Rogacewicz w nowym serialu historycznym TVP!
  Prezes TVP, Jacek Kurski zapowiadał serial "Korona królowej" już kilka miesięcy temu. Wiadomo, że trwają już prace literackie, a akcja tej historyczno-kostiumowej superprodukcji będzie rozgrywać się po objęcia władzy przez Kazimierza Wielkiego.

  CZYTAJ TAKŻE:

  MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN O TYM, CZEGO NAUCZYŁA SIĘ W "PROJEKCIE LADY" ORAZ CO CENI U INNYCH KOBIET [WYWIAD]

  SERIALE, KTÓRE WARTO NADROBIĆ W WAKACJE [WIDEO]

  NAJLEPSZE ROLE KAROLA STRASBURGERA [GALERIA]


  Głównymi bohaterkami mają być kobiety z czasów Jagiellonów. Nie bez znaczenia będą jednak także bohaterowie męscy. W jednego z nich wcieli się Marcin Rogacewicz - aktor znany m.in. z "Przyjaciółek" (Michał, mąż Patrycji) oraz "Na dobre i na złe" (Przemek Zapała). O dołączeniu do obsady poinformowano na oficjalnym profilu na Facebooku:

  "Mamy przyjemność poinformować, że Marcin zagra jedną z głównych ról w nowym serialu historycznym TVP "Korona Królowej". <3 Wiadomo, że fabuła serialu "Korona Królowej" będzie skoncentrowana nie tylko na losach władców, ale również kobiet, które mają być głównymi bohaterkami serialu TVP. Akcja nowej produkcji ma rozpocząć się w momencie przejęcia władzy przez Kazimierza Wielkiego i toczyć przez okres, kiedy Polską władali Jagiellonowie."

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama