Hity telewizyjne na poniedziałek, 26.09.2016! Sprawdź, co...

  Hity telewizyjne na poniedziałek, 26.09.2016! Sprawdź, co obejrzeć w tv!

  Telemagazyn.pl

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  "Jakub kłamca"Robin Williams w roli Żyda, który podczas wojny przekazuje mieszkańcom getta wymyślone przez siebie informacje o niemieckich
  1/7
  przejdź do galerii

  "Jakub kłamca"

  Robin Williams w roli Żyda, który podczas wojny przekazuje mieszkańcom getta wymyślone przez siebie informacje o niemieckich porażkach na froncie. Polska, rok 1944. Jakub Heym mieszka w getcie. Pewnego dnia, zupełnie przypadkowo, słyszy komunikat o sukcesach Armii Czerwonej na froncie wschodnim. Jego serdeczny przyjaciel - Mischa - rozgłasza tę informację wśród bliższych i dalszych znajomych. Wiadomość rozchodzi się w zastraszającym tempie. Ludzie liczą, że Jakub dostarczy im kolejnych pomyślnych informacji, które pomogłyby im przetrwać piekło okupacji. Osadzona w okupowanej Polsce, tragikomiczna opowieść o piekle wojny i stosowanych przez ludzi strategiach przetrwania. Produkcja w reżyserii pochodzącego z Węgier Petera Kassovitza wzrusza i prowokuje do myślenia.

  Emisja: Stopklatka TV, godz. 20:00

  Nowy tydzień rozpoczniemy od nowych odcinków seriali, m.in. "M jak miłość" i ""Druga szansa", spektaklu Teatru Telewizji oraz filmów, które zapierają dech w piersiach. Sprawdź program tv na poniedziałek!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama