Festiwal Inspiracji w Opolu, czyli jak osiągnąć sukces w...

  Festiwal Inspiracji w Opolu, czyli jak osiągnąć sukces w biznesie

  MW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Festiwal Inspiracji, który 15 kwietnia odbędzie się w stolicy Opolszczyzny, skierowany jest do osób, które szukają motywacji do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Prowadzący pokażą na konkretnych przykładach, że sukces jest możliwy, a dążenie do celu ma sens. Na scenie wystąpi kilkunastu mówców - praktyków biznesu, specjalistów sprzedaży i PR. Ludzi sukcesu, którzy opowiedzą o swojej drodze do kariery, która niejednokrotnie była wyboista i pełna przeszkód.
  Na scenie staną między innymi Łukasz Jakóbiak - twórca internetowego talk-show "20m2", człowiek, który udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. To on m.in. wywiesił ogromne CV w centrum Warszawy, a w obliczu braku reakcji na swoje starania, wymyślił swój talk-show i zajął się jego realizacją. Jacek Chmielecki - od prawie 20 lat dyrektor w wielu korporacjach - m.in. w Microsoft czy Google, gdzie odpowiadał za sprzedaż na Polskę, Niemcy, Austrię i Szwajcarię.
  Sebastian Kotow - menadżer, wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego, współautor m.in. książki z Brianem Tracy „Ty wybierasz cel, my pokazujemy drogę”. Marek Skała - certyfikowany coach ICF, wykładowca, współtwórca pierwszych w Polsce studiów Public Relations.

  O swojej zawodowej drodze opowiedzą także przedsiębiorcy z Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Wśród nich m.in. organizatorzy zlotu Master Truck, odwiedzanego przez ponad 100 tysięcy osób, czy Iwona Wierzbicka - dietetyk odnosząca ogromne sukcesy biznesowe na arenie krajowej, twórca marki Ajwen. Wystąpi także duet Patryk Suliga i Kamil Chrustowski, którzy opowiedzą jak zdobyć ponad milion wyświetleń w 3 tygodnie na Youtube.  Festiwal to także okazja do spotkania kilkuset przedsiębiorców i nawiązania nowych, biznesowych relacji.

  500 uczestników wydarzenia, to 500 szans na nowe relacje biznesowe - mówi Sebastian Błaszczyk, dyrektor Festiwalu Inspiracji xOpole.

  Bilety w cenie od 129 zł można kupić przez stronę internetową www.festiwalinspiracji.pl/opole. Festiwal odbędzie się w piątek, 15 kwietnia, w domEXPO, przy ul. Kępskiej 8, w Opolu.

  Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców od pięciu lat w Warszawie. W tym roku, po raz pierwszy odbędzie się także w Krakowie, Łodzi, Gdańsku i właśnie Opolu.

  Konkurs
  Mamy dla naszych Czytelników 3 podwójne zaproszenia na Festiwal Inspiracji w Opolu. Wystarczy, że krótko odpowiesz, co Cię motywuje do działania i wyślesz SMS pod nr 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) o treści: konkurs.opole.Twoja odpowiedź.imię i nazwisko. Trzech autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami. Na Wasze SMS-y czekamy do 14 marca, do godz. 12. Zwycięzców powiadomimy SMS-em zwrotnym. Powodzenia!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama