W 2017 r. planeta Jowisz w znaku Wagi sprzyja tworzeniu stałych związków i dogadywaniu się z ludźmi. Wenus długo przebywać będzie wiosną w znaku Ryb i Barana, ponieważ od 4 marca do 15 kwietnia znajdzie się w stanie tzw. retrogradacji. Skorzystajmy zatem z jej wpływu i poświęćmy więcej czasu na przyjaźnie i randki. Minione miłości mogą teraz z dawną siłą powrócić. W lutym i sierpniu z powodu zaćmień Słońca i Księżyca w nasze życie może wkroczyć ktoś nieoczekiwany. Osoby w stałym związku powinny wtedy uważać, bo stabilność uczuciowa w tych niebezpiecznych miesiącach może być zagrożona. Jesienią, gdy Jowisz wkroczy w znak Skorpiona, nadejdzie czas na zacieśnianie więzi i pogłębianie uczuć.

BARAN (21.03 - 19.04)

W 2017 roku sprawy uczuć i relacji będą na pierwszym planie. Nawet najbardziej niezależne Barany poczują, że potrzebują kogoś u swojego boku. Jowisz, który od stycznia do 10 października robi opozycję do twojego znaku, pomoże ci uporządkować życie uczuciowe. Nie zabraknie erotycznych fascynacji i uciech, bo Wenus i Mars bardzo silnie będą działały na twój znak zodiaku.

Dla singli

Korzystny wpływ Wenus, która od lutego do czerwca będzie przemierzać twój znak, pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych kompleksów, a także poznać wyjątkową osobę. Flirtuj więc do woli i ciesz się życiem! Retrogradacja Wenus w twoim znaku w marcu może też przynieść ci spotkanie z kimś, kogo dawniej kochałeś. Uważaj, nie warto drugi raz wchodzić do tej samej rzeki, zwłaszcza jeśli poprzednim razem o mało nie utopiłeś się z miłości. Latem i wczesną jesienią zdecyduj się na związek, a nie pożałujesz.

Dla związku

Z powodu pobytu Urana w twoim znaku potrzebujesz więcej atrakcji i rozrywek w codziennym życiu we dwoje. Od 28.01 do 10.03, kiedy Mars będzie przebywał w twoim znaku zodiaku, unikaj kłótni i nie stawiaj spraw na ostrzu noża, bo będzie między wami bardzo gorąco. Za to atmosfera w sypialni dzięki Marsowi i Wenus zima i wiosną bardzo się poprawi. Latem warto robić wspólne inwestycje, a jesienią wziąć odpowiedzialność za rodzinne sprawy.

ZOBACZ TEŻ: Horoskop 2017. Wróżka Bernadetta ujawnia przyszłość [HOROSKOP NA 2017 ROK]