W środę wieczorem na Stadionie Miejskim we Wrocławiu kilka tysięcy osób bawiło się na koncercie disco polo "Wrocław w rytmie disco". Wieczór z gwiazdami gatunku: Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, MIG, Czadoman zakończył się zaręczynami!

Na scenie pojawił się zespół Masters i grał swój największy hit "Szukam dziewczyny". "Szukam bo za nic kochać chcę, jutro znajdę miłość bez granic, wiem że przede mną jeszcze jest" - śpiewał artysta, po czym chwilę później na scenie pojawił się jeden z widzów.

ZOBACZ: Koncert disco polo we Wrocławiu. Tak się bawiliście na stadionie! [MNÓSTWO ZDJĘĆ]

- Z nami jest ktoś, kto znalazł już tę dziewczynę. Ktoś z was, z widowni. Obchodzimy jubileusz Polsatu i z tej okazji spełniamy Wasze marzenia. A jego marzeniem było pojawienie się dziś na scenie - powiedziała prowadząca koncert Agnieszka Kaczorowska.

Na scenę wszedł 27-letni informatyk Rafał, który zaprosił na scenę dziewczynę w czerwonej sukience. Rafał uklęknął na kolano i poprosił Darię o rękę. Powiedziała "tak!". Chwilę później cały stadion śpiewał "Żono moja, serce moje, nie ma takich, jak my dwoje".

Imprezę na żywo transmitowała Disco Polo Music oraz Telewizja Polsat, która jest już na antenie 25 lat podobnie jak niezmiennie popularne disco polo. Warto przypomnieć, że Telewizja Polsat, jako pierwsza transmitowała na początku swojego istnienia utwory i koncerty tego rodzącego się trendu muzycznego, który pierwotnie był określany mianem muzyki chodnikowej.

Zobacz też: Ariana Grande zaręczyła się?