Do 10 marca można zgłaszać kandydatury miejscowości do konkursu, którego zwycięzcy otrzymają siłownie na powietrzu. Łącznie powstanie ich 16.

W Polsce przybywa siłowni plenerowych, z których coraz chętniej korzystają mieszkańcy. Ćwiczenia pod chmurką mają tę zaletę, że na powietrzu spalamy więcej kalorii i to za darmo, dzięki czemu może z niej korzystać każdy. W wielu miastach takie miejsca powstały w ramach głosowania na budżet obywatelski, ale to nie jedyna możliwość.

Siłownię plenerową można zdobyć bezpłatnie w konkursie „Nestlé porusza Polskę”. Wystarczy, że gmina zgłosi swój udział w akcji do 10 marca 2017 roku. Łącznie dzięki konkursowi w tym roku powstanie 16 nowych siłowni plenerowych.

Czytaj też: Jak być fit na wiosnę? Rozmowa z trenerem personalnym

Jak zgłosić się do konkursu?
1. Aby zgłosić się do konkursu, przedstawiciel Urzędu Gminy do 10 marca 2017 r. musi wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie, wysyłając mail na adres: gminy@4frame.pl i wskazać osobę kontaktową.
2. Następnie otrzyma zaproszenie zawierające login i hasło do indywidualnego konta gminy znajdującego się na dedykowanym konkursowi panelu.
3. Po zalogowaniu możliwe będzie zgłaszanie wybranych lokalizacji, które spełniają wymogi zawarte w regulaminie.
4. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

redakcja@strona.kobiet.pl

Mateusz Grzesiak: Powinniśmy przesunąć temat z otyłości na zdrowie

Wideo: Dzień Dobry TVN/ x-news