Po raz kolejny Nowy Jork stał się światowym centrum mody. W ramach New York Fashion Week, swoje najnowsze kolekcje prezentują najlepsi projektanci.

Najnowsza kolekcja Prabala Gurunga . Na wybiegu pojawiły się siostry Hadid

10 września Prabal Gurung pokazał swoją najnowszą kolekcję na New York Fashion Week. Na wybiegu pojawiły się m.in. Gigi i Bella Hadid oraz Ashley Graham. Projektant nie skupiał się na jednej bazie kolorystycznej. Można było zobaczyć odważne róże, błękity, czerwienie oraz bardziej stonowane kolory. Pojawiły się także połyskujące tkaniny i kreacje w kwiaty.


Philipp Plein zaprezentował swoją „baśń fetyszu”. Wystąpiły Dita von Teese, Adriana Lima, Irina Shayk i… ojciec Snoop Dogga

Impreza, połączona z pokazem mody i hip-hopowym koncertem na żywo, obracała się wokół tematu fetyszyzmu. Pokaz otworzyły i zamknęły kultowe już supermodelki Adriana Lima i Irina Shayk. Co ciekawe, na wybiegu pojawił się także ojciec Snoop Dogga - Vernell Varnado. Publiczności czas przed pokazem umiliła Dita von Teese, fundując burleskowe show.

Carolina Herrera pokazała swoją najnowszą kolekcję na New York Fashion Week

Pokaz mody odbył się w Museum of Modern Art, bo projektantka uważa, że moda jest „sztuką w ruchu”. Jej najnowsze projekty nawiązują do klimaty garden party i inspirowane są modą z lat 80’.

Kim Kardashian i Kris Jenner przed pokazem Alexandra Wanga

W ramach New York Fashion Week w sobotę swój hołd słynnemu miastu postanowił oddać też Alexander Wang. Projektant wymarzył sobie pokaz mody na Brooklynie, który trwał jedynie 5 minut, a modelki wyszły „na ulicę” z wielkiego autokaru. Na takim wydarzeniu ze świata mody nie zabrakło oczywiście Kim Kardashian i Kris Jenner. Jak się prezentowały?