NOWY KATALOG IKEA 2018: JUŻ JEST! Mamy dla Was cały, nowy katalog IKEA 2018. Zobaczcie, co przygotowała IKEA na 2018 rok, nim jeszcze katalog trafi do Waszych skrzynek na listy. W nowym katalogu IKEA 2018 szwedzka firma zaskakuje koncepcjami. Nie brakuje nowych inspiracji i ciekawych produktów. W nowym katalogu IKEA 2018 znajdziemy zarówno skandynawskie aranżacje, do których Ikea nas już przyzwyczaiła, jak i tropikalny oraz orientalny klimat. Oprócz tego nowy katalog IKEA to mnóstwo kolorów. ZOBACZCIE, CO ZNAJDZIECIE W NOWYM KATALOGU IKEA 2018

KATALOG IKEA 2018: ONLINE! CAŁY NOWY KATALOG IKEA 2018 ZOBACZ ZDJĘCIA

„Make room for life”, to nowe motto marki na 2018 rok. Oznacz dosłownie "Zrób miejsce na życie". Takim hasłem otwiera się nowy katalog IKEA 2018. Chodzi i o to, aby swoją codzienną przestrzeń w swoich czterech ścianach zaaranżować tak, aby była idealna i zgodna z naszymi oczekiwaniami. Aby dobrze żyło nam się na co dzień. I tak korzystając z inspiracji zawartych w nowym katalogu IKEA 218 szybko zmienimy salon w jadalnię czy pokój dzienny. A miejsce w sypialni zagospodarujemy tak, aby nasz sen był zdrowy.

OTO CAŁY NOWY KATALOG IKEA 2018 ZOBACZ ZDJĘCIA

To miejsce, w którym spędzamy większość wolnego czasu, dlatego IKEA w nowym katalogu zachęca do zmian własnie w tym miejscu.

W nowym katalogu IKEA 2018 dominują ciemne, głębokie kolory, głównie zieleń i granat, kwiatowe wzory i bujna roślinność, to najważniejsze cechy nowego wystroju.

Część nowości z katalogi pojawi się w sprzedaży od razu, inne uzupełnią ofertę sklepów w ciągu roku. Katalog IKEA 2018 tradycyjnie został podzielony na tematycznie na m.in. kuchnię, pokój dzienny, sypialnię, jadalnię, przedpokój. Znajdziemy w nim zarówno przedmioty do wystroju wnętrz, przechowywania ale i atrakcyjne dodatki.

KATALOG IKEA 2018: ONLINE! CAŁY NOWY KATALOG IKEA 2018 ZOBACZ ZDJĘCIA

IKEA zachęca, aby znaleźć miejsce dla rzeczy, które się kocha i skupić się na tym czego się potrzebuje. Sytuacja finansowa nie powinna określać charakteru domu, każdy znajdzie więc coś na swoją kieszeń - zapewnia sieć.

- Warto też zadać sobie pytanie, na czym chcemy się skupić i na co potrzebujemy najwięcej miejsca. Nasz dom może być umeblowany pod kątem przyjmowania gości i spędzania czasu z rodziną, lub stanowić prawdziwą oazę spokoju, gdzie będziemy się relaksować i odpoczywać. Chodzi o to, aby szybko przystosować go do swoich potrzeb.
Zobacz galerię
W katalogu znajdziemy wiele wskazówek i porad. Firma zamieściła też ekologiczne porady dotyczące ograniczania odpadów i przechowywania żywności. Nie zabraknie również reportaży i historii.

NOWY KATALOG IKEA 2018: ONLINE

Katalog Ikea to 324 strony podzielone tematycznie. Znajdziemy w nim gotowe aranżacje całych pomieszczeń, jak również pojedyncze produkty. Katalog jest podzielony na przedmioty do sypialni, kuchni salonu, pokoju dziecięcego, łazienki, przedpokoju i ogrodu. Nie brakuje też tak niezbędnych rzeczy jak tekstylia, przybory kuchenne, sztućce, garnki, talerze.

Nowy katalog IKEA Wydrukowano w 203 mln egzemplarzy w 35 językach. Katalog trafi do 52 krajów. Na rynek Polski zostanie wypuszczone 7 mln egzemplarzy nowego katalogu IKEA 2018, które trafią do skrzynek pocztowych i punktów sprzedaży. Jeśli mieszkacie poza obszarem dystrybucji katalogu, wystarczy zadzwonić na Domolinię pod nr. 22 275 00 00 lub wysłać e-mail: info.ikea.pl@ikea.com. Katalog zostanie również udostępniony w sieci.

KATALOG IKEA 2018: ONLINE! CAŁY NOWY KATALOG IKEA 201