Trójmiejski projekt „Aż Sobie Zazdroszczę” uczcił rok działalności wyjątkowym pokazem mody, który odbył się 12 sierpnia w Hotelu Sopot.

Pokaz był charytatywny i połączony z licytacją, z których dochód został przekazany zostanie fundacji Rak’n’Roll oraz Pomorskiemu Centrum Onkologii.

Podczas pokazu mody mogliśmy podziwiać kolekcje dwóch trójmiejskich projektantów – Patryka Wojciechowskiego i Michała Starosta – a także markę Mohito i butik Bosa Club slow fashion.

Stylizacji nie prezentowały profesjonalne modelki, lecz panie o różnych figurach, a także mamy z córkami.

Podczas licytacji goście mieli okazję kupić m.in. książkę i bransoletkę autorstwa Evy Minge, koszulkę Lechii Gdańsk z autografami piłkarzy, płyty z dedykacjami wykonawców czy sukienkę projektu Katarzyny Konieczki. Przedmioty, które nie znalazły nabywców zostaną wystawione na portalu www.charytatywni.allegro.pl w środę, 16 sierpnia.

Ponadto na przybyłych czekał poczęstunek przygotowany przez Słodką Akademię oraz prelekcja sommelierska Przemysława Gwardzika z Pracowni Red Wine Whisky.

Projekt można śledzić na stronie www.facebook.com/azsobiezazdroszcze, a poprzez portal www.zrzutka.pl, można wpłacić symboliczną kwotę na specjalne fotele do chemioterapii.

Zobacz także:

Zobacz: Rita Ora o wolności w modzie: To wyrażanie siebie, sposób, w jaki oddychasz