Modele i modelki marzący o karierze w branży, mają szansę spełnić swoje pragnienia. W Łodzi odbędzie się casting do kolejnej edycji konkursu The Look Of The Year.

The Look Of The Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Ubiegłoroczną edycję wygrali Natalia Kozicz i Robert Kapica - Robert wygrał także światową edycję. W tym roku kolejne osoby mają szansę na karierę.

CZYTAJ TEŻ: Finał The Look Of The Year 2016 w Łodzi. Zwyciężyli Natalia Kozicz i Robert Kapica [ZDJĘCIA]

Przyszłe gwiazdy świata mody oceniać będą: duet projektantów Paprocki & Brzozowski, Igor Włodarczyk z biura konkursu The Look Of The Year oraz Robert Kapica.

W Akademii Modelingu wskazówek i porad uczestnikom castingu udzielać będą finaliści i laureaci programu Top Model TVN: Michał Baryza i Mateusz "Góral" Jarzębiak.

ZOBACZ TEŻ: Finał The Look Of The Year 2016 w Łodzi. Celebryci na gali w ASP [ZDJĘCIA]

Na casting mogą zgłaszać się dziewczyny w wieku od 15 do 22 lat, mające minimum 173 cm wzrostu oraz panowie w wieku od 15 do 26 lat o wzroście minimum 183 cm.

Preferowany strój na casting: czarny lub biały t-shirt i dopasowane spodnie. Mile widziany również kostium kąpielowy/ kąpielówki (bokserki). Organizatorzy proszą o zabranie na casting butów na obcasie.

Casting w sobotę, 8 kwietnia, łódzkiej Manufakturze w godz. 16 - 20.

ZOBACZ | Wydarzenia minionego tygodnia w Łódzkiem