Smartbe to rewolucyjny produkt na rynku produktów dziecięcych. Sam jeździ, podgrzewa butelkę z mlekiem, puszcza bajki, ma klimatyzację, podświetlenie i kamerkę. Można nim sterować przez smartfona.

Wózek ma elektryczny napęd, jeździ w ustalonej odległości od opiekuna (np. na wyciągnięcie ręki), do przodu, do tyłu, a nawet do góry, wyręczając rodzica w pchaniu czy bujaniu. Reaguje na przyspieszenie tempa, zmianę kierunku spaceru i zatrzymanie.

Inteligentny wózek jest dodatkowo wyposażony w sporo gadżetów ułatwiających życie opiekunom. Ma regulację wewnętrznej temperatury, filtr powietrza, podgrzewacz do butelek, odtwarzacz kołysanek, monitoring, osłonę przed deszczem czy słońcem, funkcję bujania.

Wózek posiada również zewnętrzne oświetlenie, które włącza się po zmroku, oraz czujniki pozwalające odblokować koła wózka tylko uprawnionym osobom. Wszystkie ustawienia można regulować z pozycji smartfona.

Smartbe ma napęd elektryczny, a akumulatory wystarczają na 5-6 godzin. Gdy się wyczerpią, przechodzimy na obsługę manualną i prowadzimy go tak samo jak wózek tradycyjny. Produkt oczywiście nie jest tani, jego prototyp można zamówić za ok. 3 000 dolarów.

Ciekawe, jak sprawdziłby się na naszych nierównych chodnikach..?

SMARTBE INTELLIGENT STROLLER from Smartbe Intelligent Stroller on Vimeo.

źródło: Smartbe.co


Zobacz także: