Strona Kobiet

Ewa Chodakowska w Toruniu! Prowadziła trening dla setek kobiet [zdjęcia]

Ewa Chodakowska, jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w kraju przyjechała do Torunia, by poprowadzić wyjątkowe warsztaty.- Charyzmatyczna trenerka

Grzegorz Olkowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/49] Następne

Ewa Chodakowska w Toruniu! Prowadzi trening

Ewa Chodakowska, jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w kraju przyjechała do Torunia, by poprowadzić wyjątkowe warsztaty.

- Charyzmatyczna trenerka personalna będzie motywuje do walki o piękną sylwetkę. Zainspirowała już tysiące kobiet i niejednego mężczyznę. Dzięki niej zrzucanie zbędnych kilogramów staje się faktem - mówi Paulina Anikowska z Centrum Handlowego Plaza w Toruniu.

Ewa Chodakowska pochodzi z Sanoka. Po maturze ukończyła Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens w Grecji. Po powrocie do Polski prowadziła ćwiczenia fitness w programach śniadaniowych m.in. „Pytanie na śniadanie”, czy „Dzień dobry TVN”. Od trzech lat Ewa Chodakowska jest redaktorką naczelną miesięcznika Be Active. Dietetyka & Fitness. Jej ćwiczenia pokochały tysiące kobiet w Polsce ze względu na ich dużą skuteczność. Trenerka nauczyła wiele Polek zdrowego stylu życia. Pokazała im, że idealną figurę można osiągnąć nie tylko dzięki treningom, ale też odpowiedniej diecie. Chodakowska wydała wiele książek m.in. „Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik ćwiczeń.”, „Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej: moje wybory, moja dieta, moje ćwiczenia: 150 przepisów”, „Uniwersalny trening personalny: trenuj z nami!”, czy „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”.


Ewa Chodakowska o zdrowotnych właściwościach wody. "Piję dwa lub dwa i pół litra dziennie". źródło: Dzień Dobry TVN(PB)

Polecamy