Publiczność zobaczyła najnowszej kolekcje odzieży na jesień i zimę.


Specjalny pokaz “Top Moda” odbył się w sobotę w Atrium Felicity. Imprezę poprowadzili: Joanna Krupa i Oliwier Janiak. Na wybiegu można było zobaczyć najnowsze kolekcje znanych marek znajdujących się lubelskiej galerii.

Jednak, największą atrakcją była prezentacja jesiennej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski. To jedni z najbardziej znanych, polskich projektantów.

Organizatorzy podkreślają, że był to wyjątkowy pokaz, bo Paprocki i Brzozowski bardzo rzadko zgadają się na takie występy.

- Kolekcja “Half-naked” to przede wszystkim kobiece fasony z krótkimi sukienkami i wieczorowymi sukniami. Utrzymane w kolorach czerni i bieli, z akcentami złota, bordo i zgaszonego różu. Naszywane są ręcznie koronkami, falbanami, czy kryształami - mówi Kamila Winiarska z Qra Production.

Joanna Krupa przyleciała specjalnie z Miami na ten pokaz do Lublina.

- Dzisiaj zobaczę po raz pierwszy debiut jesiennej kolekcji Paprockiego i Brzozowskiego. Nie umiem się już doczekać, tym bardziej, że często do „Top Model”, czy na czerwone dywany ubieram właśnie ich sukienki. Zawsze mają przepiękne rzeczy – opowiada nam Joanna Krupa.

Wśród modeli i modelek byli m.in. Ania Piszczałka – finalistka pierwszej edycji programu „Top Model” oraz uczestniczka obecnej edycji Adrianna Daniel. Wystąpili także: zwycięzca 5. edycji Radek Pestka, a także jej uczestnik – Sebastian Zawiliński.Imprezy w Lublinie. W weekend nie siedź w domu

Nauczyciele nagrodzeni przez prezydenta Lublina [ZDJĘCIA]

MEMY po meczu Polska-Armenia. Internauci skomentowali wygraną Polaków

WSEI zainaugurowała rok akademicki (ZDJĘCIA)

Pikieta przeciwko likwidacji gimnazjów. Kilkaset osób przed Urzędem Wojewódzkim (ZDJĘCIA, WIDEO)

Jesteśmy też w serwisie INSTAGRAM. Obserwuj nas!