W tym roku impreza modowa Żory Be Fashion przeżyła prawdziwe oblężenie publiczności. Nie zabrakło specjalistów branży oraz znanych twarzy.

Tegoroczną galę poprowadził Conrado Morreno. Hala sportowo-widowiskowa wypełniła się po brzegi pasjonatami mody z Żor i całego regionu. Podziwiać można było kolekcje marki Uninvited, Lena Largo i wyjątkowy pokaz mody najmłodszej projektantki na Śląsku, czyli Ani Olczyk - podopiecznej fundacji Mam Marzenie. Ania to dziewczynka, która przez prawie rok, mimo ciężkiej choroby, tworzyła swoją wymarzoną kolekcję.

W realizację jej marzeń zaangażowali się studenci Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, uczący się projektowania mody na kierunku wzornictwo. Również absolwenci katedry wzornictwa z Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach zaprezentowali swoje kolekcje.

Jak co roku niespodziankę dla widzów przygotował także główny organizator imprezy, czyli Urząd Miasta Żory. Tym razem były to ubranka dla najmłodszych żorzan. Całą imprezę dopełniło efektowne, taneczno-laserowe widowisko w wykonaniu zespołu AzisLight. Żory Be Fashion po raz kolejny swoją obecnością zaszczyciła Agnieszka Świst-Kamińska – style coach i cool hunter, czyli prawdziwa specjalistka od mody, która zajmuje się relacjonowaniem najważniejszych wydarzeń z tej branży w naszym kraju.

*Drastyczna podwyżka cen wody na Śląsku od stycznia. Ile?
* Najpiękniejszy ogród w woj. śląskim należy Karoliny Drzymały z Lublińca! [ZDJĘCIA]
*Tragiczny wypadek w Koziegłowach. 2 osoby zginęły w zderzeniu fiata z ciężarówką ZDJĘCIA
* Zaginęły: 17-letnia Małgorzata Marzec i 15-letnia Angelika Kaczor. Gdzie są?
*Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
*W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"