Natalia Janoszek, pierwsza Polka, która zrobiła karierę w Bollywood, spotkała się z fanami w czwartkowy wieczór w rodzinnym Bielsku-Białej na promocji swojej książki "Za kulisami Bollywood". -To swoisty przewodnik po Indiach dziewczyny, która nie miała pojęcia, czym są Indie - mówi o swojej książce.

Natalia Janoszek pochodzi z Straconki, malowniczej dzielnicy Bielska-Białej. Nad Białą stawiała pierwsze kroki sceniczne w zespole Beskid, a następnie w Zespole Pieśni i Tańca Bielsko, z którym związana była aż do wyjazdu na studia. Nie zniechęciła się słysząc, że jej niezbyt wysoki wzrost to przeszkoda w startach w konkursach Miss i modelingu. Wręcz przeciwnie - była zdeterminowana, by pokazać, że można odnieść sukces.

W efekcie biorąc udział w wielu takich konkursach piękności w różnych częściach świata trafiła do Bollywood, gdzie szybko znakomicie odnalazła się w przemyśle filmowym. Dziś ma na koncie kilka filmów. Aktualnie pracuje nad "The Chicken Curry Law" - w niedzielę wylatuje do Bombaju na kolejne zdjęcia do tej produkcji

W czwartek Natalia Janoszek spotkała się z fanami w salonie Empik w Galerii Sfera, by promować swoją książkę "Za kulisami Bollywood". - W ogóle nie miałam w planach pisania książki, szczególnie w tym wieku. Tak naprawdę, dostałam szansę, bo wydawnictwo zgłosiło się do mnie z taką propozycją. Uznali moją przygodę z Bollywood za ciekawą. Historię, której w Polsce nie ma. Chcieli, bym o tym opowiedziała. A ponieważ lubię wyzwania, zgodziłam się na to – mówi Janoszek.

Książka powstawała ponad rok. Aktorka pisała ją sama dzieląc czas między kolejnymi zdjęciami filmowymi i nauką. Aktorka z Bielska-Białej przyznaje, że książka nie jest historią o samym Boollywood.
- Celem książki było pokazanie innym, że skoro mnie się udało, to każdy może osiągnąć swoje marzenia. To książka motywacyjna. Jej hasło brzmi „jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to osiągnąć”. Jestem tego przykładem, choć Bollywood nie było na liście moich marzeń – uśmiecha się Natalia. - Chcę pokazać ludziom, że można coś osiągnąć, że nie chodzi znajomości, pieniądze, ale że faktycznie samemu można zapracować na to. Poza tym to swoisty przewodnik po Indiach dziewczyny, która nie miała pojęcia, czym Indie. To splot zabawnych wydarzeń i historii. Tego, co mi się tam przydarzyło – mówi.

W książce opowiada m.in. jak wygląda plan filmowy i co na nim robią tłumy ludzi, ile jest wytwórni w Indiach i w ilu językach kręci się filmy, jak cenzuruje się historie miłosne i jak mają się one do rzeczywistości, a także dlaczego gwiazdy filmowe budują w swych domach własne świątynie i godzą się na aranżowane małżeństwa.

*Sprawdź, czy nadajesz się na policjanta TEST PSYCHOLOGICZNY
*Znajdź tanie ubezpieczenie OC za samochód TABELE Z PRZYKŁADAMI
*Samolot runął na ziemię w Rudnikach. 2 osoby nie żyją ZDJĘCIA
*Ponad 2 tys. Świadków Jehowy na zgromadzeniu w Sosnowcu ZDJĘCIA
*Lech Wałęsa Król MEMÓW ...i wtedy ja mu mówię
*Kontrowersyjne ZDJĘCIA dziewczyn na kalendarzu 2017 ZDJĘCIA

Katastrofa samolotu pod Częstochową