Nowe połączenia lotnicze z Wrocławia. 31 maja wyleci pierwszy samolot z Wrocławia na Islandię.

Z Wrocławia do stolicy Islandii (Reykjaviku) polecimy z Wrocławia linią Wizz Air. Połączenie zostanie uruchomione 31 maja. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Można już rezerwować bilety. Ceny rozpoczynają się od 129 złotych.

- Reykjavik to doskonałe miejsce na spędzenie aktywnego i jednocześnie relaksującego czasu w pięknej scenerii islandzkich krajobrazów. Jesteśmy przekonani, że nowa trasa z bazy we Wrocławiu szybko zyska popularność wśród naszych klientów - komentuje Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Stolica Islandii, Reykjavik, uznawana jest za jedną z najbardziej bezpiecznych i czystych stolic na świecie. Miasto zyskało popularność wśród turystów dzięki bogatemu wyborowi imprez kulturalnych. Znajduje się tu największa wystawa wielorybów oraz Perlan – ciekawa architektonicznie budowla, która zaopatruje miasto w wodę pobieraną bezpośrednio z gorących źródeł. Islandia oferuje szeroki wachlarz atrakcji turystycznych, takich jak: wodospady, lodowce, zorza polarna, które zachwycają nawet najbardziej wymagających podróżników.

Przypomnijmy, że obecnie Wizz Air realizuje loty na Islandię z trzech polskich miast - Katowic, Gdańska i Warszawy.