W których Biedronkach są jeszcze Świeżaki? Czy ktoś widział pieczarkę, brokuła czy marchewkę w Biedronce - pytają internauci i wcale nie chodzi im o warzywa, a o tzw. Świeżaki. To maskotki w kształcie warzyw z najnowszej akcji promocyjnej sieci sklepów "Biedronka". Do 20 listopada można jeszcze zbierać specjalne naklejki za zakupy w Biedronce i wymieniać je na Świeżaki. Jest tylko jeden problem. W wielu Biedronkach nie ma już Świeżaków. Na kilka dni przed końcem promocji Świeżaków po prostu zabrakło. Gdzie można jeszcze znaleźć Świeżaki.

W KTÓRYCH BIEDRONKACH SĄ JESZCZE ŚWIEŻAKI I DLACZEGO W WIELU SKLEPACH ŚWIEŻAKÓW BRAKUJE

- pytają internauci niemal pod każdym wpisem (dotyczącym czegokolwiek) na profilu sklepu Biedronka na Facebook'u.

Klienci sklepów sieci Biedronka od kilku dni zgłaszają kłopoty z brakiem Świeżaków w wielu sklepach. Kupujący są zawiedzeni, a jeszcze bardziej ich dzieci, które czasem tygodniami zbierają naklejki z zakupów, by otrzymać pluszową maskotkę - Świeżaka.

O ile z początku pomidory, truskawki czy marchewki w wielu sklepach pojawiały się w nadmiarze, tak teraz są takie punkty w Polsce, gdzie w ogóle nie można już dostać żadnego Świeżaka, mimo że nazbierało się wymagane naklejki.

BRAKUJE ŚWIEŻAKÓW W BIEDRONKACH

- Co na to regulamin promocji ŚWIEŻAKI
Niestety zapisy regulaminu promocji Świeżaki nie pozostawiają złudzeń. Nie są one korzystne dla uczestniczących w promocji.
"Organizator zastrzega, a Uczestnik przyjmuje do wiadomości i akceptuje, że liczba Świeżaków (w tym ich rodzajów) w ramach Akcji jest ograniczona, a dostępność Świeżaków, w tym ich poszczególnych rodzajów, może różnić się w poszczególnych Sklepach, a w konsekwencji niektóre lub wszystkie Świeżaki mogą być niedostępne w danym Sklepie" - czytamy w regulaminie.

GANG ŚWIEŻAKÓW

GDZIE ZDOBYĆ ŚWIEŻAKI Z BIEDRONKI? - LISTA SKLEPÓW BIEDRONKI ZE ŚWIEŻAKAMI

Niestety rodzice szukający konkretnych Świeżaków dla swoich najmłodszych są pozbawieni jakiejkolwiek podpowiedzi. Nikt nie prowadzi ewidencji czy listy sklepów w których są jeszcze Świeżaki, a tym bardziej konkretne Świeżaki. Pozostaje jeżdżenie po mieście i sprawdzanie kolejnych Biedronek lub kontakt z kierownikiem sklepu. On powinien wiedzieć kiedy przyjedzie następna dostawa do sklepu, a w raz z nią Świeżaki. Nie ma jednak gwarancji, że pojawi się w tej dostawie komplet maskotek.

CZY MOŻNA GDZIEŚ KUPIĆ ŚWIEŻAKI - ŚWIEŻAKI NA ALLEGRO - ILE KOSZTUJĄ ŚWIEŻAKI

Świeżaki to prawdziwy hit ostatnich dni. Można go zdobyć nie tylko w Biedronce, ale także na popularnych serwisach aukcyjnych. Na Allegro wiele aukcji jest już nieaktualnych takie mają wzięcie. Jednak w tych aktualnych można kupić wybrane Świeżaki za około 25 do 30 złotych. Trzeba uważać, bo za około 8-10 złotych "chodzą" podróbki. Lepiej nie zrobić dziecku takiego prezentu od choinkę.

W BIEDRONCE BRAKUJE ŚWIEŻAKÓW

- internauci skarżą się na profilu FB sklepu:

BIEDRONKA - NIGDZIE NIE MA PLUSZAKÓW - ŚWIEŻAKÓW!

PIERWSZA BIEDRONKA 24H