Już w czwartek, 17 maja o godzinie 7. przy ul. Parafialnej 60 otwarty zostanie sklep sieci Lidl. Dyskont zachęca do zakupów i kusi promocyjnymi cenami oraz wspólnym grillowaniem. Będzie również darmowa kawa.

Nowy sklep sieci Lidl we Wrocławiu ma powierzchnię ok. 1300 m kw. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 35 osób.

Lidl na Parafialnej - godziny otwarcia

Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7 do 20, od piątku do soboty w godzinach: 7– 22. W pracujące niedziele od 9 do 20. Przy nowym Lidlu jest parking na ok. 130 miejsc parkingowych.

Otwarcie Lidla na Ołtaszynie [PROMOCJE]

Od czwartku 17 maja, do niedzieli 27 maja wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. Hitem oferty będą m.in. masło ekstra (2,99 zł/200 g/opak.), chleb słonecznikowy (1,89 zł/500 g/szt.) czy kurczak świeży (3,99 zł/1kg).

W sklepie Lidl we Wrocławiu znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Z okazji otwarcia nowego sklepu zorganizowane zostaną liczne atrakcje – pokazy kulinarne, wspólne grillowanie. Dodatkowo osoby, które odwiedzą sklep Lidla w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się bezpłatnie kawą.