Na jutro, czyli 5 grudnia zaplanowano otwarcie salonu SMYK w centrum handlowym Borek we Wrocławiu. Będzie to już siódmy w mieście sklep należący do tej sieci z artykułami przeznaczonymi dla dzieci, takimi jak zabawki, ubrania, obuwie oraz akcesoria dziecięce i niemowlęce.

– Otwarcie kolejnego sklepu Smyka we Wrocławiu przypada na wyjątkowy okres przedświąteczny. Dzięki temu nasza sieć może, zgodnie ze swoim mottem, przyczynić się do spełniania dziecięcych marzeń. Mamy nadzieję, że szeroki wybór produktów dla dzieci oraz ich najwyższa jakość, zachęcą klientów do zakupów w naszym sklepie. W pierwszych dniach działania nowego SMYKA zaplanowaliśmy również mnóstwo wyjątkowych atrakcji dla dzieci i ich rodziców – powiedział Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów SMYK.


Z okazji otwarcia we Wrocławiu kolejnego sklepu SMYK od 5 do 7 grudnia na najmłodszych mieszkańców miasta będą czekać wyjątkowe atrakcje, takie jak balonowa kraina czy malowanie buziek. Rodzice będą mogli skorzystać z 20% rabatu na cały asortyment.

Nowy sklep sieci zajmuje powierzchnię ponad 450 metrów kwadratowych.

SMYK to sieć sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór zabawek, akcesoriów oraz ubranek dla dzieci w wieku 0-14 lat. W nowo otwartym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty znanych marek, w tym szeroki wybór produktów oferowanych przez marki własne SMYKA: COOL CLUB i SMIKI. COOL CLUB to ubranka i obuwie dla najmłodszych przeznaczone na każdą okazję.

W nowo otwartym sklepie we Wrocławiu dostępna będzie najnowsza kolekcja tej marki. Jak co sezon, kolekcję ubrań COOL CLUB uzupełnia obuwie i liczne akcesoria, które z pewnością docenią mali amatorzy mody. Ubranka i buty COOL CLUB projektowane są przez zespół projektantów SMYKA i można je znaleźć wyłącznie w sklepach tej sieci.

 

SMIKI to z kolei znane i lubiane zabawki dla dzieci w każdym wieku, które mają za zadanie wprowadzać maluchy w świat wyobraźni i przygody. Można wśród nich znaleźć między innymi zabawki edukacyjne i kreatywne a także pluszowe maskotki, które cieszą się sympatią najmłodszych i nie tylko. Zabawki dla poszczególnych grup wiekowych zostały odpowiednio oznaczone, by rodzice nie mieli problemów
ze znalezieniem propozycji odpowiedniej dla ich pociechy. Produkty SMIKI są dostępne tylko w sklepach SMYK.