Aby przedsiębiorcy mieli dostęp do aktualnej i specjalistycznej wiedzy Dolnośląscy Pracodawcy niebawem uruchomią nową usługą informacyjno-doradczą dla swoich członków. Każda firma zrzeszona w Dolnośląskich Pracodawcach - regionalnym związku pracodawców Konfederacji Lewiatan będzie otrzymywać raz w miesiącu na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych instrumentach wsparcia innowacji i przedsiębiorczości, planowanych naborach i konkursach krajowych i regionalnych, w których można w danym czasie uczestniczyć.

IMPULS ROZWOJU – to nowe, bezpłatne narzędzie, które ma pomóc firmom w ich rozwoju. Eksperci firmy Human Partner przy wsparciu pracowników biura Związku będą przygotowywać najważniejszy zestaw informacji o możliwościach uzyskania wsparcia publicznego, wskazówki rozwoju organizacji.

 


– Chcemy tym samym zapewnić naszym członkom lepszy dostęp do aktualnych i wiarygodnych informacji. Przedsiębiorcom ciężko jest poświęcać czas na częste kontaktowanie się z administracją publiczną odpowiedzialną za tworzenie instrumentów wsparcia przedsiębiorczości. Z reguły chcą mieć sprawdzone informacje na wyciągnięcie ręki. Dzięki naszym działaniom informacyjnym będą mogli szybciej podejmować trafne decyzje biznesowe – tłumaczy Artur Mazurkiewicz, prezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców

 

IMPULS ROZWOJU będzie adresowany głównie do tych firm MŚP, które poszukują wiedzy o tym, co i jak poprawić w swojej działalności, tak aby wzmocnić swoją pozycję konkurencyjną na rynku (także zagranicznym). Z nowego rozwiązania mogą również korzystać przedsiębiorstwa, które są otwarte na przeprowadzenie zmian, nastawionych na podnoszenie poziomu innowacyjności dzięki środkom unijnym.

 

Firmy, które chciałyby korzystać z nowego rozwiązania wystarczy, że zostaną członkiem Dolnośląskich Pracodawców.

Więcej informacji o działalności Dolnośląskich Pracodawców na: www.dp.org.pl