Wrocławski producent gier na urządzenia mobilne, T-Bull S.A., chce zatrudnić prawie 150 nowych osób. Przede wszystkim potrzebni są programiści, testerzy i graficy.

Niedawno czołowe polskie studio zajmujące się tworzeniem autorskich gier i aplikacji mobilnych zmieniło siedzibę i obecnie znajduje się na drugim piętrze Sky Tower. Wraz ze zwiększeniem powierzchni biurowej, zarząd firmy planuje również czterokrotnie zwiększyć zatrudnienie, z obecnych 50 do aż 200 pracowników.

Wśród pracowników, których T-Bull S.A. poszukuje, są m.in.: 3D Artist, VFX/Motion Designer, Sound Designer, Texture Artist czy chociażby Game Designer. Wrocławskie studio zatrudni także testera gier mobilnych.

Przedstawiciele firmy zapewniają jednak, że to dopiero początek dużego procesu rekrutacyjnego. - Planujemy zatrudnić ok. 150 osób ze względu na dwa duże projekty nowych gier mobilnych, które za moment zaczniemy tworzyć – tłumaczy Grzegorz Zwoliński, jeden z założycieli firmy i dodaje: - Na każdy projekt przypadnie po 70 nowych pracowników i potrwają one około 1,5 -2 lat.

Firma podkreśla jednak, że pomimo dwuletnich projektów osoby, które zostaną zatrudnione, nie muszą bać się o utratę pracy po wykonaniu projektu. - Cały czas się rozwijamy i na pewno po zakończeniu obecnych, pojawią się kolejne zadania, więc zamierzamy nawiązać z nowymi pracownikami wieloletnią współpracę – informuje Grzegorz Zwoliński.

W ciągu sześciu lat istnienia wrocławskie T-Bull przerodziło się z małego, lokalnego studia w czołowego polskiego twórcę gier mobilnych. Produkcje firmy zostały pobrane już przez ponad 160 milionów graczy na całym świecie.