Już 8 marca o godzinie 7:00 przy ul. Tynieckiej 1, otwarty zostanie pierwszy sklep sieci Lidl w Bielanach Wrocławskich. Sieć zachęca do zakupów i kusi promocyjnymi cenami oraz zapewnia, że na pierwszych klientów w dniu otwarcia, będą czekać książki „Rodzinna Kuchnia Lidla”!

Do tej pory w popularnych i gęsto zaludnionych Bielanach Wrocławskich można było robić zakupy m.in. w Biedronce czy Netto. Teraz do rywalizacji o względy klientów wkracza także Lidl. W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidla, czyli m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby i bułki niezawierające konserwantów, wędliny „Pikok”, mięso „Rzeźnik”, produkty eko czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

W okresie od czwartku 8 marca do soboty 17 marca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi (sprawdź w gazetce).

W sklepie Lidl w Bielanach Wrocławskich znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu.

Z okazji otwarcia nowego sklepu zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci. Dodatkowo osoby, które odwiedzą sklep Lidla w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się aromatyczną kawą serwowaną przez baristów, a także chrupiącym pieczywem.

Nowy sklep sieci Lidl w Bielanach Wrocławskich ma powierzchnię sali sprzedaży ponad 1 100 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 30 osób. Placówka będzie czynna:

  • od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00,
  • od piątku do soboty w godzinach: 7:00 – 22:00.
  • w pracujące niedziele od 9:00 do 20:00.

Dla zmotoryzowanych klientów zostały przygotowane 82 miejsca parkingowe

Sieć Lidl chwali się również, że w nowym sklepie wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

· instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,

· odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,

· energooszczędne oświetlenie LED.

· nowoczesne, energooszczędne materiały budowlane