Od niedzieli 26 października Port Lotniczy Wrocław wprowadził nowy rozkład lotów.Pasażerowie mają do wyboru 21 połączeń niskokosztowych 9 dla biznesu i 5 czarterowych. Nowością jest wprowadzony przez Eurolot – lot do Warszawy o godz. 7.30. Jest to dogodna pora zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy mogą zaplanować poranne spotkanie i powrót jeszcze tego samego dnia na pokładzie Eurolotu lub LOT-u.

Ryanair utrzymał połączenia do Rzymu i Barcelony. Dzięki temu do tych dwóch miast, a także do Londynu i Paryża można będzie latać z Wrocławia przez cały rok. Tej zimy Ryanair zaoferuje ponownie połączenia do Paryża Beauvais. Nowością będą też loty na główne lotnisko w Glasgow (do tej pory samoloty tego przewoźnika lądowały w Prestwick).
Z kolei Wizz Air, utrzymuje w rozkładzie 6 połączeń, m.in. do Londynu Luton, Paryża Beauvais czy Doncaster-Sheffield, a także do Oslo Torp, którego w ubiegłorocznym rozkładzie zimowym nie było. 
Na duże lotniska przesiadkowe i do najważniejszych metropolii w Europie polecimy z takimi przewoźnikami jak: Lufthansa, Germanwings i Eurolot.