W samym sercu najchętniej wybieranej dzielnicy mieszkaniowej Wrocławia powstanie kameralne osiedle społeczne Róży Wiatrów. Bogate zaplecze usługowe i edukacyjne w okolicy, bliskość terenów rekreacyjnych, osiedlowy fitness oraz przestrzenne mieszkania zwrócone w stronę zieleni sprawiają, że inwestycja Archicomu stanowi bazę do wygodnego życia. Nowe osiedle Archicomu powstanie na terenie rozległej działki przy ul. Róży Wiatrów, w kompleksowo zagospodarowanej części Krzyków. Budowane będzie w dwóch etapach i docelowo obejmie 5 budynków.

W I etapie przewidywane są trzy budynki 5-kondygnacyjne, w których znajdzie się 150 lokali. W projekcie osiedla postawiono przede wszystkim na przestrzenne mieszkania o większych metrażach.

Układy 3- i 4-pokojowe z dużymi oknami, balkonami lub tarasami to propozycja dla poszukujących dużych mieszkań na lata.

Wybierać można również spośród sprawdzonych rozwiązań 2-pokojowych. Rozmieszczenie budynków na terenie inwestycji sprawia, że obok  widoków na zieleń, wszystkie mieszkania będą dobrze nasłonecznione. Walory inwestycji podkreśla wyjątkowa architektura i interesujące detale jak np. kubiki balkonowe.

W pobliżu inwestycji znajduje się bogate zaplecze edukacyjne - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 wyposażony w halę sportową, boisko i ogródek oraz kilka placówek przedszkolnych i żłobków. W okolicy znajdują się również sklepy, restauracje, apteka oraz przychodnia, dzięki czemu wszelkie niezbędne sprawy są na wyciągnięcie ręki. Sprawnie działająca komunikacja miejska w pobliżu inwestycji oraz dobre połączenie z Centrum, to również aspekty przemawiające za inwestycją. Dla zmotoryzowanych przygotowano 185 miejsc parkingowych – naziemnych i w garażu podziemnym.

Chcą zapewnić komfort przyszłym mieszkańcom Róży Wiatrów Archicom zdecydował się przebudować istniejącą naziemną sieć energetyczną i poprowadzić ją pod ziemią. Prace rozpoczęły się wraz z początkiem września br. Teren całej inwestycji będzie ogrodzony i objęty monitoringiem, a nad bezpieczeństwem mieszkańców całodobowo będzie czuwać ochrona. Inwestycja będzie również realizowana w oparciu o rachunek zastrzeżony ESCROW, co oznacza, że pieniądze klientów przelewane są na rachunek dewelopera na podstawie terminowych postępów prac na budowie.