Największy polski sklep internetowy NEO24.PL z Wrocławia oraz Poczta Polska rozpoczęły współpracę w zakresie dostarczania przesyłek. Pozwoli to na obsługę większej ilości zamówień z NEO24.PL na terenie całej Polski. Dzięki podpisanej w ostatnim czasie umowie znacznie wzrośnie liczba punktów osobistego odbioru paczek z zamówieniami złożonymi w NEO24, która zostanie poszerzona o około 4500 placówek pocztowych w całym kraju i będzie w sumie wynosiła prawie 10 000 punktów odbioru.

Nawiązanie współpracy pomiędzy NEO24.PL a Pocztą Polską to skokowy wzrost liczby punktów osobistego odbioru sprzętu AGD, RTV i IT, perfum, opon, artykułów zoologicznych, produktów dla dzieci czy akcesoriów do domu i ogrodu zamówionych w największym polskim sklepie internetowym NEO24.PL.

Dotychczasowa sieć powiększy się o 4500 placówek i punktów Poczty Polskiej, które dołączą do 3500 kiosków RUCHu, 1100 paczkomatów InPost oraz 800 punktów na stacjach Orlen.

Realizacja zamówień według nowych zasad rozpoczęła się 12 stycznia 2015 roku.

-  Od stycznia, zamówienia z opcją darmowej dostawy będzie realizować Poczta Polska, która gwarantuje naszym klientom dostawę w ciągu 48 godzin od chwili nadania jej z magazynu.

Oczywiście klienci mają nadal możliwość wyboru innych sposobów realizacji swoich zamówień, takich jak Kurier UPS, odbiór w Paczkomatach, na stacjach Orlen czy w kioskach sieci Ruch” – tak podpisanie umowy komentuje Mateusz Gołda, dyrektor operacyjny z NEO24.PL

 - Współpraca pomiędzy Pocztą Polską a NEO24.PL to przede wszystkim podniesienie wygody realizacji zamówień dla wszystkich klientów, ze szczególnym uwzględnieniem konsumentów zamieszkujących mniejsze miejscowości.” – mówi Tomasz Kabarowski, prezes zarządu NEO24.PL i zapowiada, że łączna ilość punktów umożliwiających osobisty odbiór zamówień z NEO24.PL zbliża się do 10 000.

NEO24.PL nieprzerwanie od kilku lat oferuje swoim klientom darmową  dostawę.

Do tej pory, w razie niemożności osobistego odbioru paczki w wyznaczonym czasie, konieczny był indywidualny kontakt z kurierem. Od kilku dni odebranie przesyłki z NEO24.PL będzie możliwe również po okazaniu awizo w punkcie pocztowym.

Poczta Polska to kolejna firma, która dla zapewnienia wygody internautów, dokonujących zakupów w NEO24.PL będzie dostarczać zamówiony sprzęt AGD, RTV i IT, a także perfumy, opony, artykuły zoologiczne, produkty dla dzieci czy sprzęt do domu i ogrodu. Usługi kurierskie dla NEO24.PL świadczą również DB Schenker oraz UPS. Kurier obsługujący zamówienie będzie dobierany pod kątem lokalizacji dostawy i dostępności, by móc zapewnić jak najwyższy poziom usługi i możliwie najkrótszy czas dotarcia paczki do odbiorcy.

www.neo24.pl
Sklep internetowy NEO24.PL należy do wiodących podmiotów na polskim rynku e-commerce. Prowadzi działalność od 2006 roku i oferuje ponad 60 000 towarów najlepszych światowych producentów sprzętu AGD, RTV oraz IT, a także innych branż: opony, perfumy, dom i ogród, dziecięcej i zoologicznej.

Źródło: Materiały Prasowe