Wrocławski HAK, Twentebelt w Kudowie-Zdroju i Daicel Safety Systems Europe w Żarowie – te firmy obecnie poszukują pracowników. WrocławHAK sp. z o.o. zajmuje się produkcją, montażem i remontami dźwignic oraz tzw. urządzeń transportu bliskiego. Obecnie firma rekrutuje pracowników na takie stanowiska jak:

  •  mistrz produkcji – do jego obowiązków należy nadzór produkcyjny oraz zapewnienie jakości i terminowości produkcji;

  •  operator CNC – obsługa obrabiarek CNC, obróbka konstrukcji stalowych;

  •  spawacz – spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG135;

  • ślusarz – prace ślusarskie przy produkcji konstrukcji stalowych;

  •  frezer – obróbka elementów metodą skrawania;

  •  konstruktor – konstruowanie urządzeń transportu bliskiego i oprzyrządowania spawalniczego. Przedsiębiorstwo HAK poszukuje osób z doświadczeniem, przynajmniej 2- lub 3-letnim w danej dziedzinie. Pracownicy mogą liczyć na stabilne warunki zatrudnienia, szkolenia techniczne i językowe, możliwość rozwoju zawodowego, dobrą atmosferę pracy i darmową opiekę zdrowotną. Zainteresowani mogą przesyłać swoje CV na adres mejlowy kariera@ hak.com.pl.

Kudowa-Zdrój
Twentebelt Poland spółka z o.o., działająca w Kudowie-Zdroju, zajmuje się obróbką mechaniczną elementów metalowych.

W tej firmie potrzebni są:


  • szefowie: logistyki i produkcji (wymagane doświadczenie),

  • ślusarz 

  • dwie osoby na stanowisko mechanika-konstruktora.

– Najbardziej potrzebujemy ślusarza. Ważne, by kandydat do pracy miał praktykę – mówi Magdalena Rosa, która zajmuje się rekrutacją w firmie. – Nie wymagamy za to doświadczenia od mechaników, jeśli mogą pochwalić się ciekawym portfolio i kreatywnością  – dodaje Rosa.
Twentebelt ma możliwość organizowania szkoleń dla pracowników, którzy chcą się dokształcać.
CV oraz list motywacyjny można wysłać na  careers@-twentbelt.com.

Żarów
Firma DSSE w Żarowie należy do japońskiego koncernu Daicel Corporation Ltd. Wytwarza produkty celuloidowe, produkty oparte na chemicznych substancjach organicznych oraz plastiku, a także urządzenia pirotechniczne.
Obecnie firma zatrudnia 350 osób, ale planuje zwiększenie kadry o kolejnych 50 pracowników.

Trwa rekrutacja zarówno na stanowiska operacyjne – pracownik produkcji, lider zespołu, technik utrzymania ruchu – jak i specjalistyczne. 
Szczególnie poszukiwani są inżynierowie procesu i produktu, automatycy i inżynierowie do spraw jakości. Potrzebne są zarówno osoby doświadczone, jak i utalentowani absolwenci szkół technicznych i wyższych.
– Naszym pracownikom oferujemy stabilne stanowisko w międzynarodowym środowisku. Dbamy o indywidualnyrozwój każdego z nich – zapewnia Dominika Ciara, manager HR. Zainteresowani  mogą wziąć udział w rekrutacji na stronie www.daicelsse.com.