Job Day to Targi Pracy Tymczasowej organizowane przez Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 22, w czwartek, 10 grudnia w godz. 10-14. Organizatorzy planują utworzenie punktów konsultacyjnych z ofertami pracy tymczasowej dla studentów. W targach udział wezmie 8 wystawców: cztery agencje pośrednictwa pracy (Adecco, Manpower, Otto, Interkadra), jeden portal (pracujwunii.pl) oraz firmy z branży finansów: OVB, Futuro Finance i jedna z obszaru turystyki – Animator Center.

Zaplanowano też 30-minutowe szkolenia ekspertów rynku pracy. O godz. 11. tematem spotkania będą elastyczne formy zatrudnienia. Przedstawią je specjaliści z firmy Adecco. O godz. 12.30 odbędzie się szkolenie prowadzone przez specjalistkę z portalu pracujwunii.pl na temat Bezpieczna praca za granicą.

I edycję Targów Pracy Tymczasowej „JOB DAY” może – bez wcześniejszej rejestracji – odwiedzić każda osoba, która poszukuje zatrudnienia, chce zorientować się w aktualnych trendach na rynku pracy lub jest zainteresowana ciekawymi prelekcjami zaproszonych gości.

W Job Day oferty wystawców będą połączone z biznesowym profilem Wyższej Szkoły Handlowej. Firmy, które chcą jeszcze dołączyć do grona wystawców, mają taką szansę poprzez kontakt i omówienie szczegółów z organizatorami wydarzenia.