Do 12 stycznia przyjmowane są zgłoszenia do programu rekrutacyjnego IT Survival, organizowanego przez firmę doradczą Capgemini, działającą w branży technologicznej. Firma zatrudni we Wrocławiu studentów uczelni wyższych – głównie informatyki, ale i kierunków pokrewnych. Capgemini przygotowało niezwykłą rekrutację, to szkoła przetrwania w środku lasu.

Taką rekrutację Capgemini Software Solutions Center organizuje po raz drugi. Podczas trzydniowego wyjazdu, studenci będą brali udział w warsztatach programistycznych, ale połączonych z integracją w terenie, w sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego, nad brzegiem Jeziora Dominickiego – w Boszkowie.

– IT Survival ma na celu wyłonić potencjalnych kandydatów do pracy i praktykantów w Capgemini.

To dla studentów duża szansa, aby spróbować swoich sił w jednej z czołowych firm IT we Wrocławiu. Najlepszym uczestnikom programu zaoferujemy umowę o pracę, już teraz, nawet tym, którzy nie skończyli jeszcze studiów. Ale mamy także w zanadrzu propozycje staży i praktyk. Sam IT Survival jest więc okazją do rozwoju zawodowego, ale także poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności. – deklaruje Justyna Kurpierz z Capgemini.

TAK WYGLĄDAŁA TA NIETYPOWA REKRUTACJA ROK TEMU. SAMI ZOBACZCIE:

Nie zabraknie ruchu i integracji na świeżym powietrzu. Firma pokrywa wszystkie koszty wyjazdu, m.in. koszt transportu, noclegów, posiłków. Ostatecznie o przyjęciu do pracy zadecydują oczywiście umiejętności programowania, ale obóz przetrwania ma być dodatkową atrakcją.

Na studentów uczelni wyższych – nawet tych na II roku, czeka krótki formularz. Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 stycznia 2017 roku. Formularz można znaleźć tutaj.