Wrocławska firma doradczo-szkoleniowa Human Partner – partner serwisu Strefa Biznesu obchodziła jubileusz 10 – lecia działalności.

Uroczystość firmowa z udziałem przedsiębiorców, liderów dolnośląskich organizacji pracodawców odbyła się w Zamku Topacz k. Wrocławia. Podczas imprezy wystąpiła znana wrocławska artystka Natalia Lubrano. Właściciele Human Partner Kamila i Marcin Kowalscy w trakcie przemówień wspominali początki firmy rodzinnej oraz wymieniali jej liczne sukcesy. Podkreślali, że w biznesie jest szczególnie potrzebna odwaga, aby realizować trudne i czasami ryzykowne decyzje.  Do tego ważna jest wizja i silne przywództwo, bo bez tego nie można osiągnąć sukcesu rynkowego.

Firma doradczo-szkoleniowa Human Partner powstała 10 lat temu a jej założycielami było małżeństwo Kamila i Marcin Kowalscy.

Od początku istnienia firma zajmowała się wspieraniem przedsiębiorstw MŚP w zakresie pozyskiwania środków unijnych na rozwój oraz szkoleniami. Do dzisiaj Marcin Kowalski angażuje się społecznie w licznie inicjatywy związane z promocją i rozwijaniem przedsiębiorczości w regionie. Spółka słynnie z podejmowania się trudnych i złożonych projektów unijnych. Była m.in. autorem innowacyjnego projektu z partnerem amerykańskim w zakresie rozwiązań z genetyki spersonalizowanej czy polsko–francuskiego projektu dla firm MŚP przechodzących procesy zarządzania zmianą. W ubiegłym roku jako jedyna firma szkoleniowa z Dolnego Śląska znalazła się w prestiżowym magazynie Book of Lists, wydawanym przez czasopismo Warsaw Business Journal. Book of Lists to największy i najdłużej obecny na polskim rynku ranking biznesowy, w którym klasyfikowane są firmy z rożnych sektorów biznesu w Polsce m. in. finansowego, usługowego, konsultingowego, reklamowego,  czy telekomunikacyjnego.

Jubilatom redakcja serwisu składa serdeczne gratulacje i życzy kolejnych licznych sukcesów biznesowych.