Już od 13 grudnia w Parku Handlowym Bielany na wrocławian czekać będzie darmowy doradca prezentowy. To odpowiedź na coroczne dylematy towarzyszące zakupie prezentów i nietrafione wybory.

Korzystając z usług specjalisty, będzie można dobrać odpowiedni prezent, oszczędzić czas i zapewnić sobie przedświąteczny spokój. Dla spóźnialskich doradca będzie do dyspozycji także w Wigilię.
Masz określony budżet na prezent dla mamy, ale nie chcesz kupować kolejnej apaszki?  Pocisz się na samą myśl o tym, co wybrać dla wybrednego chłopaka, a co dla siostrzenicy, która przecież ma już wszystko? Marnujesz godziny na bezproduktywnych zakupach? Każdy tego doświadczył. 

Kupowanie prezentów zazwyczaj zaczynamy jeszcze w domu, czasem od listy, czasem tylko od rozmyślań. Często posiłkujemy się internetem. Później ruszamy do sklepów. Zazwyczaj z jednym, dwoma konkretnymi pomysłami, licząc na to, że podczas odwiedzania sklepów, kolejne pomysły same do nas przyjdą. Czasami rzeczywiście tak się dzieje, że idąc po konkretną książkę dla taty znajdujemy świetną grę planszową dla siostry, ale najczęściej kończy się to tylko mętlikiem w głowie i godzinami straconego czasu.

W okresie przedświątecznym niemal we wszystkich mediach pojawiają się podpowiedzi prezentowe, ale nigdy nie możemy liczyć na to, że będą one indywidualnie dobrane do naszego męża, który lubi motocykle, ale tylko crossowe, uwielbia gotować, ale tylko kuchnię włoską i nienawidzi koloru niebieskiego. Wygląda na to, że po doradcach weselnych, osobistych trenerach czy dietetykach czas na kogoś, kto indywidualnie poradzi, co wręczyć bliskim. Ktoś, kto z dystansu spojrzy na nasze przedświąteczne dylematy, może okazać się wybawieniem.- Idealny doradca prezentowy powinien łączyć w sobie kilka cech. Przede wszystkim musi doskonale znać ofertę wielu sklepów, umieć słuchać, mieć wyczucie i w lot łączyć fakty – mówi Tomasz Arent, pomysłodawca wprowadzenia tego rozwiązania w Parku Handlowym Bielany.

Doradca prezentowy czekać będzie na wszystkich chętnych przy wejściu do hipermarketu Tesco i udzieli porad w następujących terminach:


  • 13 i 14 grudnia od 10.00 do 21.00,

  • 19 grudnia od 15.00 do 21.00,

  • od 20 do 23 grudnia od 10:00 do 21.00.

Będzie też można skorzystać z prezentowego last minute w samą Wigilię, bo i w tym dniu doradca będzie pomagał w godzinach od 10.00 do 14.00.

Wszystkie porady, niezależnie od długości listy osób do obdarowania, udzielane będą bezpłatnie.