Czarny Piątek 25 listopada. Tak jak przed rokiem sieci handlowe już szykują się na wielkie wyprzedaże. Lidl zapowiada, że na Czarny Piątek obniży ceny wielu produktów nawet o 70 proc. Czarny Piątek jest początkiem sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem. Tradycyjna obniżania tego dnia cen przyszła do nas z USA.

CZARNY PIĄTEK w Lidlu. Obniżki do 70 proc.
Nawet do 70 proc. zostaną obniżone ceny tekstyliów i produkty RTV i AGD. Promocja rozpocznie się 25 listopada i potrwa do wyczerpania zapasów.

CZARNY PIĄTEK. Wyprzedaż w Lidlu
Tego dnia klienci w całej Polsce zakupią m.in. grill stołowy za 99 zł (obniżka ze 159 zł), wyciskarkę do cytrusów za 16 zł (obniżka z 54,90 zł), sokowirówkę za 79 zł (obniżka ze 149 zł).

W ofercie można również znaleźć saunę do twarzy z funkcją jonizacji za 79 zł (zamiast 149 zł), walizkę z narzędziami za 89 zł (zamiast 129 zł), komodę za 99 zł (zamiast 179 zł), elektryczny szybkowar za 99 zł (zamiast 179 zł), żelazko za 69 zł (zamiast 99 zł) czy suszarkę na bieliznę za 59 zł (zamiast 77 zł).
W ofercie znajdują się również: piekarnik elektryczny z funkcją grilla za 99 zł, patelnia aluminiowa za 25 zł, waga łazienkowa za 19 zł i niszczarka do dokumentów za 99 zł.

Tzw. "Black Friday" to pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych, które jest jednym z najważniejszych amerykańskich świąt, które obchodzi się w czwarty czwartek listopada. Tradycja wielkich obniżek w sklepach przyjęła się również w Polsce.

To kolejna z promocji niemieckiej sieci w Polsce. Niedawno Lidl proponował klientom kupno torebek marki Wittchen za 279 zł.
Czytaj: Klienci rzucili się na torebki Wittchen w Lidlu (ZDJĘCIA)