Deweloper Atal S.A. zakończył budowę nowego osiedla przy ul. Na Polance we Wrocławiu. Drugi etap inwestycji pod nazwą Stara Odra Residence uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Do klientów trafi 90 mieszkań o powierzchniach od 35 do 90 mkw. oraz dwa lokale usługowe. Siedmiopiętrowy apartamentowiec znajduje się w malowniczym dorzeczu Starej Odry, przy ulicy Na Polance 22. Cena za mkw. wynosi 6400 złotych oraz 6550 złotych brutto za mieszkania na dwóch najwyższych piętrach.

- Doskonała lokalizacja w pobliżu najważniejszych arterii aglomeracji oraz kameralna okolica sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli. Te atuty sprawiły, że w drugim etapie większość mieszkań znalazła nabywców na etapie budowy. Wolnych zostało jedynie 21 z 92 lokali – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL S.A.

Dwuetapowa inwestycja Stara Odra Residence składa się z dwóch siedmiopiętrowych budynków, w których znajduje się łącznie 179 mieszkań oraz 6 lokali handlowo-usługowych. Oba obiekty charakteryzują się spójną, nowoczesną architekturą. Do okładzin elewacji wykorzystana została płytka klinkierowa, natomiast wykończenie parteru i ostatnich pięter utrzymane jest w jasnych barwach. Budynki zostały usytuowane tak, by z jak największej liczby mieszkań roztaczał się widok na rzekę. Za projekt Starej Odry Residence odpowiada biuro projektowe AP Szczepaniak.