Jesli trafiłeś tu w poszukiwaniu treści z zakresu szeroko pojętej gospodarki, ekonomii czy biznesu, to zapewniamy, że jesteś na odpowiedniej stronie internetowej. Strefa Biznesu to dział Gazety Wrocławskiej, który organizuje i zbiera treści o wyżej wymienionej tematyce. Należy do sieci kilkunastu lokalnych serwisów biznesowych. W portalu znajdziesz przede wszystkim ciekawe loklane wiadomości biznesowe, ale też dowiesz się, co dzieje się w regionie i innych polskich miastach.

Materiały publikowane przez dziennikarzy Gazety Wrocławskiej w tym serwisie uporządkowane są w kilka kategorii tematycznych, rozwijanych w liczne podkategorie.  Dział "firma" zawiera m.in. materiały o tym, jak założyć biznes czy prowadzić firmę, w "pieniądzach" możecie poczytać o inwestowaniu na giełdzie, oszczędzaniu czy wyprzedażach.

Publikujemy również informacje z zakresu prawa i podatków. Artykuły okraszone są często ciekawymi zdjęciami i tematycznymi filmikami. Do dyspozycji czytelników oddajemy również forum. Zapraszamy do poznawania Strefy Biznesu.