Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się budowa kolejnej atrakcji w ogródzie Saunarium Aquapark Wrocław. Będzie to zewnętrzny basen odkryty o wymiarach 8x12 m. Woda w niecce podgrzewana będzie do temperatury 32 °C. Basen zostanie wyposażony w leżanki z hydromasażem oraz dysze masujące. Będzie on dostępny dla klientów Saunarium przez cały rok. Do basenu będzie można wejść bez wychodzenia na zewnętrz, korzystając z przeszklonego przejścia łączącego budynek saunarium z terenami zielonymi lub bezpośrednio z ogrodu.

- To kolejna inwestycja, które celem jest zwiększenie atrakcyjności naszego kompleksu saunowego – mówi Arkadiusz Staśkiewicz, dyrektor Finansów i Rozwoju. – Już po ubiegłorocznej rozbudowie, kiedy to do użytku naszych gości oddaliśmy ziemną saunę Korsu, nasz obiekt mógł poszczyć się największym i najbardziej urozmaiconym ogrodem saunowym w Polsce. Jestem przekonany, że saunowicze docenią możliwość całorocznego korzystania z podgrzewanego basenu z hydromasażem.

 


Otwarcie nowej atrakcji zaplanowane jest na wrzesień 2016.

 

25.02.2016 rozstrzygnięto przetarg na wykonanie prac, który wygrała firma SKANSKA S.A. Wartość inwestycji wynosi 2.500.000 zł.

basen