Pięknie prezentuje się Wrocław z najwyższych pięter budynku, którego... jeszcze nie ma. Dzięki dronowi już wiadomo jakie widoki będą mieli mieszkańcy z 17 piętra wieżowca Angel River. Inwestycja powstaje przy ul. Walońskiej. Rosną tam dwa budynki - 17 i 9 piętrowy. Ten wyższy będzie miał 55 metrów wysokości.

Nocne refleksy spokojnie płynącej Odry i Oławy, światła tętniącego miasta, a także nowe spojrzenie na różnorodną wrocławską architekturę. To widok z 17 piętra nowej inwestycji Angel River, która powstanie nad rzeką Oławą, w pobliżu jej ujścia do Odry.

Angel River to dwa budynki apartamentowe: 17- oraz 9-kondygnacyjny. Inwestorem jest grupa deweloperska Angel Poland Group, znana w Polsce z wielu realizacji. Wyższy budynek ma 55 metrów wysokości. Apartamenty będą miały balkony, loggie lub tarasy, z których mieszkańcy będą mogli obserwować miasto.

- Z wyższych pięter w zależności od usytuowania względem stron świata zobaczymy prawie całą panoramę Wrocławia. W najbliższej okolicy nie ma innych budynków o zbliżonej wysokości, stąd nasi mieszkańcy będą cieszyć się niczym nieograniczoną przestrzenią – mówi Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group, inwestującej w Angel River a także m.in. OVO Wrocław czy Angel Care.

Co dostrzeżemy na zdjęciach, które mogłyby zostać wykonane z najwyższych pięter Angel River, a teraz są dostępne dzięki dronowi? Ostrów Tumski, most Grunwaldzki, most Oławski, zielone tereny na Niskich Łąkach, zabytkową Wieżę Ciśnień przy ul. Na Grobli, historyczną zabudowę Przedmieścia Oławskiego i Starego Miasta, a także Halę Stulecia.

Lokalizacja to wielki atut Angel River. To ona zapewni niepowtarzalne widoki na miasto, rzekę oraz tereny rekreacyjne położone na nabrzeżach. Inwestycja powstaje przy ulicy Walońskiej we Wrocławiu, tuż nad rzeką Oławą. - To również najbardziej malownicze miejsce w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Angel River od wrocławskiego Rynku dzieli zaledwie kilkunastominutowy spacer. Jednocześnie tu zaczynają się tereny zielone i rekreacyjne, z których skorzystają mieszkańcy – mówi Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel River.