Jedna z największych firm przewozowych w Polsce uruchomiła jesienny kalendarz - czyli rozkład jazdy obowiązujący w listopadzie i grudniu 2015 roku. Można już rezerwować bilety, wiele z nich w najbardziej atrakcyjnych cenach - od 1 zł. Można już rezerwować bilety na autobusy PolskiBus.com a także na PolskiBusGold.com, który jest nowością w ofercie (zobacz na zdjęciach w galerii). Rezerwacji można już dokonywać w internecie. Oferta PolskiBus.com to możliwość podróżowania do 40 miast w Polsce i 7 europejskich stolic.

- Zachęcamy wszystkich do planowania podróży na listopad i grudzień! Szczególnie, że ceny biletów na kursy realizowane przez PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com zaczynają się od złotówki! Czy może być coś bardziej zachęcającego do podróży niż niskie ceny, najwyższy komfort, ogromna liczba udogodnień, niezliczona liczba atrakcyjnych kierunków oraz ekscytacja związana z podróżą?  – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Bilety na okres od 4 listopada do 12 grudnia 2015 roku są dostępne już teraz na stronie www.polskibus.com oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży, których pełen spis można znaleźć pod adresem http://www.polskibus.com/service-advisories/301.

Pasażerowie podróżujący najwyższej jakości autokarami PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, gniazdka elektryczne, bezpłatny poczęstunek (na wybranych trasach), klimatyzację, toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego. Wszystkie ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować najtańsze bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

PolskiBus.com obsługuje aż 26 tras docierając do 40 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia, Płocka, Włocławek, Biała Podlaska, Ostrów Wielkopolski, Łomży, Ostrołęki, Tarnobrzegu, Elbląga, Siedlec, Piotrkowa Trybunalskiego, Skarżysko Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza
i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 8 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Rygę, Wiedeń, Wilno oraz Tallinn. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 14 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

źródło: PolskiBus.com