Kończy się rozbudowa Parku Handlowego Bielany, który zmieni nazwę na Aleja Bielany. Będzie to największy park handlowy w Polsce. Wiemy, kiedy mniej więcej można się spodziewać otwarcia galerii. Oficjalnie nikt nie podaje dziennej daty, udało nam się jednak dowiedzieć, że zapowiadana wcześniej listopadowa data zostanie dotrzymana. Na pierwsze seanse do kina Helios pójdziemy już w połowie listopada. Na razie nie można jeszcze rezerwować biletów na filmy, ale będzie to już możliwe na początku listopada.

Jest niemal pewne, że wraz z otwarciem kina w połowie listopada, zostanie uruchomiona również galeria handlowa.

Jest to okres tuż po Dniu Niepodległości, prawdopodobnie więc główne otwarcie zaplano właśnie po dniu wolnym od pracy. Pracownicy odpowiedzialni za promocję twierdzą, że oficjalnie ogłoszą dokładną datę 2 listopada.

Park Handlowy Bielany się powiększa. Znajdzie się tam nie tylko kino, ale nowe sklepy czy restauracje.

Wśród dużych marek odzieżowych znajdą się TK Maxx, który zajmie dwa poziomy, rozbudowany H&M, Vistula, Bytom, Lavard, Mohito, Cropp, House, Diverse, C&A, Carry, Medicine a także obuwnicze: Deichmann, CCC, Ecco i Gino Rossi, które przeniesie się ze starej części. Będą także drogerie, obok obecnej Sephory znajdą się w Alei Bielany marki Super-Pharm, Rossmann i Hebe. Z kolei dwa poziomy zajmą sklep sportowy Sports Direct i dziecięcy Smyk Megastore.

W strefie restauracyjnej oprócz restauracji McDonald's, Pizza Hut, czy Starbucks będą Burger King, KFC, restauracja z sushi, z kuchnią włoską, z kuchnią tajską, kebab, kuchnia Marche, cukiernia i lody Grycan, cukiernie Sowa i Witczak i kawiarnia By The Way Cafe.

Autor: Weronika Skupin