Dom Handlowy Renoma poszerza ofertę sklepów z wyposażeniem wnętrz. Salon LofHome oferuje dodatki, akcesoria i dekoracje do domu. Otwarcie butiku odbyło się w środę, 10 grudnia. Sklep o powierzchni 236 metrów kwadratowych znajduje się na drugim piętrze Galerii. W ofercie sklepu klienci znajdą upominki, artykuły dekoracji wnętrz, oświetlenie, zabawki i produkty gospodarstwa domowego. Salon oferuje też duży wybór modnych, designerskich gadżetów.

- LofHome to propozycja dla wszystkich miłośników pięknych wnętrz. Oferta sklepu może być inspiracją nie tylko osób chcących udekorować domową przestrzeń, ale także dla tych szukający oryginalnych gadżetów i ciekawych pomysłów na prezent w dobrej cenie – mówi Barbara Wójcik, dyrektor DH Renoma.

LofHome jest importerem takich marek jak, Karlsson, Leitmotiv, Silly i Bud, grupy marek holenderskiej firmy Present Time. Oferta produktów znajdujących się w grupie Present Time jest stale uaktualniana przez międzynarodowych projektantów i designerów oraz dostosowywana do aktualnie panujących trendów. LofHome to 20 sklep otwarty w tym roku w Renomie. W tym tygodniu odbędzie się jeszcze jedno otwarcie -  butiku z ekskluzywną biżuterią ORSKA.