4 maja we Wrocławiu odbędą się warsztaty szkoleniowe, podczas których uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób obsługiwać Narzędzie Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NLK)i wykorzystywać je, podejmując świadome decyzje dotyczące zarządzania w swoich przedsiębiorstwach. Zajęcia poprowadzą eksperci Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczościi Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Jak wiarygodnie zmierzyć kapitał ludzki firmy? Jak efektywnie inwestować w rozwój kadr i wyciągać z tego optymalne korzyści? To tylko dwa z wielu pytań, na które każdy manager powinien znać odpowiedzi. Ponieważ zwykle nie są one takie oczywiste, powstało Narzędzie Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NKL) - pierwsze darmowe i w pełni dopasowane do polskiego rynku. Pozwala  możliwie najdokładniej zmierzyć zasoby ludzkie przedsiębiorstwa i umożliwia podejmowanie przemyślanych  decyzji rozwojowych.

Jeszcze w kwietniu NKL  zostanie udostępnione na stronie internetowej projektu.

Natomiast dla tych, którzy chcą zapoznać się z nim, korzystając przy tym z pomocy eksperta (szczególnie dla przedsiębiorców, dyrektorów i pracowników działów HR, reprezentujących wszystkie firmy, niezależnie od wielkości i branży), zostały zorganizowane warsztaty. Ich uczestnicy będą mieli możliwość testowego wypełnienia Narzędzia i analizy uzyskanych wyników. Dzięki temu poznają zasady działania narzędzia, jego poszczególne funkcje  i   co ma do zaoferowania ich przedsiębiorstwom.


 


Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 4 maja w godzinach 9:00- 17:00 w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym Copernicus przy ul. Inowrocławskiej 56.

W kolejnych tygodniach odbędą się kolejne warsztaty w innych miastach w całej Polsce.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, a wszelkie informacje o projekcie, Narzędziu i nadchodzących warsztatach - terminy, program oraz formularz rejestracyjny – znajdują się na stronie nkl.parp.gov.pl.