W związku z nawiązaniem długoterminowej współpracy z firmą Qualcomm, Tieto Poland poszukuje inżynierów LTE do pracy w oddziałach we Wrocławiu i Szczecinie. W obu miastach zatrudnienie znajdzie około 20 osób.

Współpraca firmy Tieto i Qualcomm, światowego lidera w dziedzinie technologii mobilnych nowej generacji, stała się faktem kilka tygodni temu. Warunki porozumienia zakładają powstanie w szczecińskim oddziale skandynawskiej korporacji długoterminowego centrum badawczo-rozwojowego, a co za tym idzie – zaangażowania dużej liczby specjalistów zarówno w Szczecinie, jak i innych lokalizacjach Tieto.

Obecnie, firma prowadzi intensywną rekrutację na stanowiska Lead Architect/Lead Developer do pracy w  Szczecinie i Wrocławiu.

Kluczowe kompetencje to przede wszystkim dobra znajomość technologii LTE (2. i 3. Warstwa), a także umiejętność programowania w językach C i C++ oraz programowania RTOS. Szczegółowe informacje dla kandydatów można znaleźć pod adresem http://www.tieto.pl/kariera-w-tieto-oferty-pracy-it/oferty-pracy?job=21485.

Osoby zatrudnione na wyżej wymienionych stanowiskach mogą liczyć na bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, udział w międzynarodowych projektach, możliwości rozwoju zawodowego, a także bogaty pakiet socjalny obejmujący między innymi pomoc w przeprowadzce dla osób chętnych do relokacji .

 

Tieto jest wiodącą w Europie Północnej firmą informatyczną świadczącą usług w zakresie budowy i rozwoju zaawansowanych systemów informatycznych z wykorzystaniem najnowszych tecnhologii. Firma obsługuje klientów zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego, a dzięki własnym centrom usług i centrom rozwoju produktów, Tieto jest w stanie świadczyć swoje usługi na poziomie globalnym i na wszystkich etapach ich rozwoju. Obecnie korporacja zatrudnia ponad 14000 pracowników a jej oddziały znajdują się w 20 krajach na całym świecie. Akcje Tieto notowane są na Nasdaq w Helsinkach i Sztokholmie. Firma Tieto otworzyła swój oddział w Polsce w roku 2006. Tieto Poland zatrudnia ponad 500 ekspertów z zakresu rozwoju oprogramowania w Szczecinie i Wrocławiu. Specjaliści Tieto realizują w Polsce projekty badawczo-rozwojowe m.in. dla sektora teleinformatycznego oraz producentów urządzeń mobilnych.