Zachodnia Izba Gospodarcza i Iron Mountain Polska, organizują 10 marca śniadanie biznesowe, w godz. 10-13, w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym ZIG przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu. Iron Mountain Polska to światowy lider w dziedzinie zarządzania dokumentacją oraz informacją, ekspert od zabezpieczeń i odzyskiwania danych, digitalizacji, jak również bezpiecznego niszczenia dokumentów. Spotkanie poprowadzi Marek Bugała – dyrektor działu sprzedaży Iron Mountain.

Podczas warsztatów pokazane zostanie w jaki sposób projekty realizowane przez Iron Mountain wspomagają  klientów w zabezpieczeniu dokumentów oraz pozwalają unikać ryzyka związanego z ich utratą.

Outsourcing w zarządzaniu informacją może budzić mieszane uczucia, gdyż nie do końca rozumiane jest znaczenie tego pojęcia. Efektywność przetwarzania informacji, czyli codzienna praca w wielu przedsiębiorstwach jest o wiele wyższa jeżeli dane są w odpowiedni sposób sklasyfikowane.

Kategoryzacja i świadomość, które informacje powinny być objęte szczególną ochroną znacząco podwyższają ich bezpieczeństwo. Zdajemy sobie wszyscy sprawę, że przetwarzane informacje w każdym przedsiębiorstwie są dobrem najbardziej strzeżonym.

Po warsztatach tradycyjnie odbędzie się Śniadanie Biznesowe połączone z rozmowami kuluarowymi.

 

Osoby zainteresowane udziałem w śniadaniu mogą się zgłaszać do 9 marca na adres: konferencja@zig.pl

Szczegóły na stronie ZIG: http://zig.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=356:%C5%9Bniadanie-biznesowe-z-iron-mountain