Silesia Izba Handlowa SCC prowadzi nabór firm polskich na misję gospodarczą do Wietnamu, która odbędzie się : 8 - 14 marca 2015 roku. W trakcie misji do Wietnamu odbędziemy spotkania biznesowe B2B (Business to Business) z firmami wietnamskimi w Hanoi i w Ho Chi Minh, dwóch najważniejszych ośrodkach gospodarczych tego szybko rosnącego kraju. Wietnam to jeden z najszybciej rozwijających się rynków świata, który do niedawna miał bardzo bliskie relacje z Polską.

W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku, tysiące Wietnamczyków uczyło się na polskich uczelniach technicznych. Wielu z nich do dzisiaj posługuje się językiem polskim a nasz kraj wspomina jako miejsce swoich studenckich czasów.

Do każdej polskiej firmy, uczestnika misji do Wietnamu, Izba zaprasza partnerów biznesowych na podstawie wskazań zawartych w materiałach organizacyjno – zgłoszeniowych, unikając tym samym przypadkowości spotkań B2B.

Istnieje możliwość uzyskania – w ramach pomocy de minimis - refundacji do 50% kosztów kwalifikowanych, związanych z udziałem w misji. Tym samym realna kwota do uzyskania tytułem refundacji oscyluje w okolicach 35 - 45% kosztów całkowitych udziału.

 

Termin zamknięcia naboru na misję do Wietnamu upływa w dniu: 30 stycznia 2015.

 

23 stycznia 2015 roku upływa termin zamknięcia zgłoszeń na misję gospodarczą do Kazachstanu, która odbędzie się w terminie:  1 - 8 marca 2015 r.,

 

Program Partnerski SCC umożliwia wspólne działania na wybranych rynkach zagranicznych oraz znaczne obniżenie kosztów w spotkaniach B2B.

Szczegóły współpracy w ramach Programu Partnerskiego wysyłane są drogą elektroniczną po skontaktowaniu się z Izbą na adres: biuro@scc.org.pl

 

Kontakt:

Silesia Chamber of Commerce Ltd.
Budynek Telewizji Wrocław
53-015 WROCŁAW
ul. Karkonoska 8
T: +4871 707 11 52
F: +4871 707 12 87
M: +48 729 405 473
e-mail: biuro@scc.org.pl   office@scc.org.pl
www.scc.org.pl