Osiedle Przy Zamku położone jest w Ślęzie (w gminie Kobierzyce), tuż przy granicy Wrocławia. Domy znajdują się naprzeciwko zamku Topacz. W pierwszym etapie w zabudowie bliźniaczej powstało ich trzydzieści dwa. W sprzedaży pozostały dwa ostatnie domy w cenach 485 000 i 455 000 złotych.

W ramach rozwinięcia projektu trwa budowa dwóch nowych osiedli. Przy Zamku II, gdzie powstanie  28 domów, oddalonych trzysta metrów od zamku i osiedle przy Zamku III, w ramach którego zbudowane zostaną 24 domy, położone osiemset metrów od zamku. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest w  2016 roku.
Lokator ma zapewniony ogródek
Klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania jeszcze w czasie budowy, będą mogli dokonać zmian w rozkładzie pomieszczeń, dostosowując go do własnych, indywidualnych potrzeb.
Do wszystkich domów przynależą ogródki.

Ponadto, przy każdym budynku znajdują się trzy miejsca postojowe wykonane z kostki betonowej, w tym jedno pod zadaszoną wiatą. Inwestycję otacza niska zabudowa jednorodzinna oraz malownicze tereny zielone. Naprzeciwko osiedla znajduje się hotel Zamek Topacz wraz z rozległym parkiem, restauracją, a w przy - szłości – centrum SPA. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą wybierać spośród licznych atrakcji, takich jak: korty tenisowe, trasa kajakowa o długości czterech kilometrów, ścieżka rowerowa również o długości 4 km, tor rolkowy, strzelnica golfowa.
Dobre połączenie z centrum
Rodzice nie muszą martwić się o placówki edukacyjne, bo w Ślęzie funkcjonuje gminne przedszkole, a w Bielanach – szkoła podstawowa. Dojazd do Bielan Wrocławskich, gdzie znajduje się Park Handlowy Bielany z hipermarketem, sklepami i restauracjami, zajmuje zaledwie dwie minuty. Z kolei, dotarcie do wrocławskiego Rynku zajmuje około dwudziestu minut. Jak wyjaśnia Paweł Tobiasz, członek Zarządu ATM Inwestycje, dostępna obecnie na rynku oferta dużych mieszkań często nie spełnia oczekiwań klientów. Mieszkania w centrum są zbyt drogie. Lokale w przystępniejszych cenach leżą w mniej atrakcyjnych rejonach Wrocławia.
Przystępując do projektu, firma ATM Inwestycje miała na celu stworzenie produktu, który łączyłby wygodną lokalizację tuż przy południowej granicy miasta, świetną komunikację, komfortowy metraż i przystępną cenę. A