W ofercie wrocławskiego osiedla Selenza są ustawne mieszkania 2- i 3-pokojowe w stałej cenie za metr kwadratowy. Dwa pokoje z ogrodem można kupić za 280 tys. zł, a szukający większej przestrzeni mogą zamieszkać w „trójce” z balkonem od 356 tys. zł.Komórkę lokatorską można nabyć za 2 500 zł za mkw., natomiast miejsce postojowe w garażu podziemnym za 19,5 tys. zł. Mieszkania znajdują sie przy ul. Kobierzyckiej we Wrocławiu. Inwestorem jest Archicom.

Najlepsza inwestycja dla rodziny
Wielu klientów doceniło już walory inwestycji i jej otoczenia. Rodziców cieszy bogate zaplecze edukacyjne w okolicy – spacer do przedszkola zajmuje zaledwie 5 minut, a do szkoły podstawowej 10 minut. Lokalizacja Selenzy zapewnia także wygodny dojazd do centrum – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Natomiast samochodem do węzła bielańskiego dostaniemy się  w zaledwie 5 minut.

Najpotrzebniejsze punkty, takie jak sklepy, apteki czy banki znajdują się w zasięgu ręki. Ponadto najmłodsi mieszkańcy będą mogli spędzać czas z rówieśnikami na osiedlowym placu zabaw lub w sąsiadującym z inwestycją parku Klecińskim. Bezpieczeństwo mieszkańcom osiedla zapewni stały monitoring oraz ogrodzenie całego terenu.
 

Cisza i spokój wśród zieleni
Kameralność to jedna z największych zalet nie tylko samej inwestycji, lecz także najbliższego jej otoczenia. Architekci ze Studia Archicom zadbali również o bardzo dobre doświetlenie mieszkań. Przedłużeniem prywatnej przestrzeni domowej na parterze będą własne ogródki i tarasy, a na wyższych kondygnacjach – balkony. Wszystkie mieszkania są ustawne – strefa dzienna bez problemu pomieści komplet wypoczynkowy i stół dla całej rodziny, a sypialnie – pojemne szafy i miejsce do pracy lub nauki. Drobiazgowo zaprojektowane usytuowanie budynków względem siebie sprawia, że widok z mieszkania wychodzi na wszechobecną zieleń, a nie okna sąsiadów.
Bezpieczeństwo zakupu
Przez 30 lat na rynku nieruchomości Archicom zaprojektował i zrealizował ponad 150 obiektów mieszkaniowych i biurowych. W 2014 roku deweloperowi zaufało ponad 500 klientów, dzięki czemu jest liderem na lokalnym rynku nieruchomości.