Błękitne Aleje to nowoczesne osiedle powstające w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Błękitnej. Po realizacji wszystkich etapów dominować będzie na nim zabudowa jednorodzinna.Pierwszy etap inwestycji obejmuje: osiem domów jednorodzinnych z ogródkami na planie tzw. „wiatraków” i sześć domów jednorodzinnych z ogródkami i garażami w zabudowie bliźniaczej. A także 32 mieszkania z ogródkami lub balkonami, w domach w zabudowie szeregowej oraz 36 mieszkań z ogródkami lub balkonami, w dwóch trzykondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych.

Ponadto, na parterach dwóch budynków wielorodzinnych powstanie dwanaście lokali usługowych.
Powierzchnie mieszkań wyniosą od 63 do 80 metrów kwadratowych, a domów od 105 do 142 mkw. na działkach o metrażu 198-579 mkw. Ceny nieruchomości zaczynają się od 4100 złotych za mkw.
Rozpoczęcie budowy Błękitnych Alei zaplanowano na trzeci kwartał 2015 roku. Zakończenie pierwszego etapu nastąpi w pierwszym kwartale 2017 roku.
Wszystkie domy i mieszkania na osiedlu Błękitne Aleje zostaną podłączone do mediów miejskich, co zagwarantuje przyszłym mieszkańcom dostęp do wody, prądu i gazu.

Każdy lokal posiadać będzie własny piec dwufunkcyjny zasilany gazem ziemnym, gwarantujący efektywne i ekonomiczne ogrzewanie lokalu. Błękitne Aleje znajdują się w odległości kilku minut od południowej granicy Wrocławia.
Dojazd do centrum miasta zajmuje około piętnastu minut. Osoby niezmotoryzowane do Wrocławia i okolicznych miejscowości dojadą autobusami. W niewielkiej odległości od osiedli znajdują się: przychodnia, sklepy, szkoły i przedszkola. Na większe zakupy można się wybrać do zlokalizowanych w pobliżu wielkich centrów handlowych. Dla wypoczy-wających aktywnie dostępny jest, okalający zamek Topacz, 50-hektarowy teren rekreacyjny.
Znajduje się tam malowniczy park ze stawem, muzeum motoryzacji, trasy spacerowe i rowerowe, a także korty tenisowe i strzelnica golfowa.
W Ślęzie czynne jest też Centrum Sportowe, gdzie zagrać można m.in. w squasha i tenisa oraz skorzystać z siłowni, zajęć fitness lub strefy wellness. Dodatkowo, w samych Bielanach Wrocławskich powstaje kompleks basenowo--rekreacyjny.
Miłośnicy teatru z całą pewnością docenią bliskość Sceny ATM w Bielanach Wrocławskich, która regularnie organizuje liczne spektakle teatralne.


  •  Inwestor:

ATM Inwestycje Sp. z o.o.


  • Lokalizacja:

ul. Błękitna, Bielany Wrocławskie


  •  Metraż:

domy: od 105 do 142 metrów kwadratowych
mieszkania: od 63 do 80 metrów kwadratowych


  •  Cena:

od 4100 zł za metr kwadratowy


  •  Liczba lokali:

10 domów i 68 mieszkań


  •  Media:

Wszystkie domy i mieszkania na osiedlu Błękitne Aleje zostaną podłączone do mediów miejskich, co zagwarantuje przyszłym mieszkańcom nieograniczony dostęp do wody, prądu i gazu.


  •  Jak kupić:

wyłączna sprzedaż prowadzona
jest przez JOT-BE NIERUCHOMOŚCI
w biurze przy ul. Piłsudskiego 8a,